Rozšířené vyhledávání Rozšířené vyhledávání
Tagy

Hodiny a hodinky - Internetové aukce Licitace online

Sbírání hodinek je skvělý koníček a zároveň i vynikající způsob, jak investovat. Pokud vás fascinují staré hodiny a hodinky a chcete svou sbírku rozšířit, podívejte se na naše aukce. Najdete tam náramkové a kapesní hodinky i stojací hodiny. K dispozici jsou modely z devatenáctého i dvacátého století. Nescházejí ani ještě starší exempláře, které jsou nesmírně cenné, a jejich cena ještě poroste. Podívejte se, jaké jsou aukce hodinek a začněte sbírat výjimečné předměty. Pokud chcete svou již bohatou sbírku rozšířit, OneBid je tu také pro vás.

Třídit:
Zobrazit:
Cenové rozmezí: 1 - refresh
Čekejte...
Další kategorie
keyboard_arrow_right

Staré hodiny a hodinky – jaké najdete na aukcích?

Na aukcích najdete mimo jiné staré náramkové hodinky, které jsou vyrobeny z vysoce kvalitních surovin. Při dražbě hodinek můžete vyhrát například model se zlatým pouzdrem. Hodinky na ruku mohou mít řemínek nebo náramek. Často na aukcích můžete narazit na staré mechanické hodinky, které jsou zcela funkční.

Nechybějí ani staré hodiny, které jsou určeny k tomu, abyste si je doma někde postavili. Mohou to být i takzvané horizontální hodiny. Jejich konstrukce je vodorovná, ciferník mají nahoře a stojí na krátkých nožičkách. Staré horizontální hodiny jsou jedním z druhů stolních hodin. Na aukcích se objevují také chronometry v dřevěném pouzdru, zdobené výjimečnými figurkami.

Proč se vyplatí dražit staré hodiny a hodinky?

Hodnota měny klesá, takže řada lidí hledá cesty, jak ochránit svůj kapitál. Jedním ze způsobů je sbírání cenných předmětů a k těm rozhodně patří jak staré hodiny – nástěnné i stolní, tak hodinky – náramkové i kapesní. Samozřejmě je nutné si uvědomit, že se jedná o dlouhodobou investici. Přesto za to stojí, jelikož zisky mohou být opravdu vysoké.

Licitování starých hodin není jen způsob, jak chránit kapitál, ale je to také koníček pro milovníky interiérového designu a módy. Staré hodiny se výborně osvědčí jako nevšední dekorace, například v obývacím pokoji. Modely z druhé poloviny devatenáctého století, například z Francie, jsou bohatě zdobené a vyznačují se zajímavou formou. Budou vypadat skvěle v interiéru vyplněném dřevěným nábytkem. Díky tomu budou dokonale ladit v interiérech inspirovaných vintage stylem. Staré náramkové hodinky jsou jako šperky. Řada z nich uchvacuje kvalitou provedení a materiálem použitým při výrobě. Najdete mezi nimi modely pro milovníky různých stylů oblékání – elegantní, minimalistické i moderní.

Licitace hodin a hodinek – jak se jich zúčastnit na OneBidu?

Účastnit se dražeb hodin a hodinek není na OneBid složité. Zaregistrujte se na našem aukčním portálu a pak můžete využít všechny jeho funkce. Najdete si aukci, která vás zajímá, a přihlásíte se do ní. Přihazovat můžete odkudkoliv. Pokud nemůžete dražby hodin a hodinek sledovat, nastavte si limit. Přihazování bude probíhat vaším jménem automaticky. Samozřejmě jen do doby, než cena za položku překročí vámi stanovený rozpočet.

Nejen hodiny a hodinky! Podívejte se na další aukce na OneBid

Staré české hodiny a hodinky nebo staré mechanické hodinky jsou jen malá část dostupných aukcí, které můžete najít na OneBid. Nescházejí ani dražby pro milovníky umění, například současných nebo starých obrazů. Hledáte-li něco s menším vstupním prahem, něco pro začínající sběratele, zkuste se podívat na plakáty. Ty se uplatní jako výzdoba interiéru, zejména chcete-li zdůraznit zájem o filmové umění. Plakáty mohou být dobrou investicí. Nestojí moc, ale jejich hodnota se může časem růst. Nescházejí ani další dekorativní prvky, například lampy nebo svícny. Můžete se tedy rozhodnout pro malou dekoraci, která oživí interiér. Na OneBid je spousta nabídek knih, které se časem stanou ještě cennějšími, a proto jsou skvělou investicí.

Proč používat OneBid?

Používání portálu OneBid je velmi intuitivní. Díky našemu aukčnímu portálu můžete rozšiřovat svou sbírku děl, bez ohledu na to, zda se sběratelstvím teprve začínáte, nebo již jste zkušený sběratel. OneBid usnadňuje hledání děl, která vás zajímají. Můžete se podívat na kartu umělce, abyste zjistili, zda jsou k dispozici nějaká díla vašeho oblíbeného tvůrce. Pokud ne, uložte si ho do oblíbených. Díky tomu dostanete upozornění, když se objeví aukce děl tohoto umělce. Můžete také použít vyhledávač – stačí do něj zadat téma díla a podívat se, co se zobrazí. Předměty jsme rozčlenili do skupin, což také usnadňuje hledání. Můžete tedy procházet obecné kategorie, to znamená aukce umění, mincí a knih, nebo si vybrat přesnější kategorie, například současné nebo staré malířství. Když chcete zjistit, jak se vyvíjely ceny, tak se můžete podívat do archivu aukcí.

keyboard_arrow_up