Rozšířené vyhledávání Rozšířené vyhledávání
Tagy

Hodiny a hodinky - Internetové aukce Licitace online

Sbírání hodinek je velkou vášní a zároveň skvělým způsobem investování. Pokud vás fascinují staré hodinky a chcete rozšířit svou sbírku, podívejte se na naše aukce. Najdete zde jak náramkové hodinky, tak velké stojací hodiny. K dispozici jsou modely z 19. i 20. století. Stále není nouze o starší kousky, které jsou mimořádně cenné a časem budou stále mít svou cenu. Prohlédněte si aukce hodinek a vydejte se na úžasné dobrodružství sbírání výjimečných předmětů. Pokud chcete rozšířit svou již tak rozsáhlou sbírku, OneBid je místem i pro vás.

Třídit:
Zobrazit:
Cenové rozmezí: 1 - refresh
Čekejte...
Další kategorie
keyboard_arrow_right

Staré hodiny a hodinky – jaké najdete v aukci?

V aukcích najdete mimo jiné staré náramkové hodinky, které jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů. Při dražbě hodinek můžete vyhrát například model se zlatým obalem. Náramkové hodinky mohou mít řemínek nebo náramek. V aukcích často najdete staré mechanické hodinky, které jsou zcela funkční. Nechybí ani staré hodiny, které jsou určeny k umístění v domě. Mohou to být takzvané kachlové modely. Jejich konstrukce je vodorovná, nahoře mají ciferník a základnu tvoří krátké nožičky. Staré kachlové hodiny se označují také jako stolní hodiny. Na aukcích se objevují také časomíry s dřevěným pouzdrem, zdobené unikátními figurkami.

Proč dražit staré hodinky?

Měna ztrácí na hodnotě, a to nutí mnoho lidí hledat způsoby, jak ochránit svůj kapitál. Jedním z nich je sbírání cenných předmětů, mezi které jistě patří staré hodinky – jak stojací, tak ty určené na zápěstí. Je ovšem třeba vědět, že se jedná o dlouhodobou investici. Přesto se vyplatí, protože výnosy mohou být opravdu vysoké. Dražba starých hodinek je nejen způsobem, jak uchovat kapitál, ale také koníčkem pro milovníky interiérového designu a módy. Staré hodiny se skvěle hodí jako neobvyklá dekorace, například do obývacího pokoje. Modely z druhé poloviny 19. století, například z Francie, jsou bohatě zdobené a vyznačují se zajímavou formou. Skvěle se budou vyjímat v interiéru plném dřevěného vybavení. Díky tomu se skvěle hodí do interiérů inspirovaných vintage stylem. Staré náramkové hodinky jsou jako šperky. Mnohé z nich zaujmou kvalitou zpracování a materiály použitými při výrobě. Najdete mezi nimi modely pro příznivce různých stylů oblékání – elegantní, minimalistické i moderní.

Sledování aukcí – jak se jich účastnit na OneBid?

Účast v aukcích hodinek na OneBid není složitá. Zaregistrujte se na našem aukčním portálu a využívejte všechny jeho funkce. Poté vyhledejte aukci, o kterou máte zájem, a zaregistrujte se do ní. Přihazovat můžete odkudkoli. Pokud nemůžete sledovat dražbu hodinek v reálném čase, nastavte si limit. Přihazování bude probíhat automaticky za vás. Samozřejmě jen do té doby, dokud cena za položku nepřekročí vámi nastavený rozpočet.

Nejen hodinky! Podívejte se na další aukce na OneBid

Staré české hodinky nebo staré mechanické hodinky jsou jen malou částí dostupných aukcí, které můžete opakovaně najít na OneBid. Nechybí ani aukce pro milovníky umění, jako jsou současné nebo staré obrazy. Pokud hledáte něco s nižším vstupním prahem, pro začínající sběratele, podívejte se na plakáty. Jsou skvělou dekorací interiéru, zejména pokud chcete v aranžmá zdůraznit zájem o filmové umění. Plakáty se mohou ukázat jako dobrá investice. Nestojí mnoho, ale jejich hodnota může časem vzrůst. Nechybí ani další dekorativní předměty, například lampy nebo svícny. Můžete se tedy rozhodnout pro drobnou dekoraci, která promění váš interiér. Na OneBid najdete spoustu návrhů na knihy, které časem získají ještě větší hodnotu, takže jsou skvělou investicí.

keyboard_arrow_up