Rozšířené vyhledávání Rozšířené vyhledávání
Barvy
   
Orientace
Velikost
Štítky BETA info
Tagy

Látky - Internetové aukce Licitace online

OneBid je aukční portál, který vznikl v roce 2014 pro sběratele různých předmětů. Najdete zde mimo jiné cenné látky, například z dvacátého století, ale nescházejí ani starší. Nechybí ani návrhy mladých umělců – jsou to také jedinečné, hodnotné předměty a navíc skvělé jako výzdoba interiéru. Nové a staré předměty jsou vyrobeny z vysoce kvalitních látek, například hedvábí, vlny či lnu. Podívejte se na aukce látek dostupné na OneBid a rozšiřte svou sbírku cenných předmětů.

Třídit:
Zobrazit:
Cenové rozmezí: 1 - refresh

Proč stojí za to licitovat staré látky?

Na OneBid najdete neobyčejně vzácné exempláře tkanin. Díky tomu víte, že jejich licitace je skvělá investice. Když měna oslabuje, stojí za to investovat prostředky do cenných předmětů. Jejich ceny budou ještě růst, proto je to dobrá investice. Nové nebo staré látky jsou také skvělý způsob, jak vyzdobit interiér. Mohou zdůraznit sympatie k vintage stylu a mezi návrhy mladých současných tvůrců můžete snadno najít tkaniny vhodné pro moderní interiéry.

Staré tkaniny jako dekorace interiéru

Staré látky jsou pro řadu lidí nejen investice, ale také způsob, jak dát interiéru výjimečný charakter. Díky jejich nevšednímu vzhledu bude zařízení interiéru jedinečné. Staré vlněné exempláře se střapci pocházející z 60., 70. a 80. let dvacátého století budou ideální pro retro interiéry. Budou také zajímavým doplňkem zařízení ve stylu mid-century modern, který je stále populárnější. Na aukcích s látkami najdete také exempláře, které zakomponujete do interiéru zařízeného v retro stylu. Vlněné a lněné předměty vytvoří dokonalou kombinaci s prostorem naplněným tmavým dřevěným nábytkem. Přestože na aukcích vládnou staré látky, není zde ani nouze o současná díla návrhy mladých umělců. Výjimečné předměty od takovýchto tvůrců se osvědčí v moderním interiéru.

Jak licitovat látky na OneBid?

Chcete se zúčastnit aukce tkanin oneBid? Není to nic těžkého. Začněte registrací na našem aukčním portálu. Díky tomu získáte přístup ke všem jeho funkcím, včetně právě aukcí. Budete muset najít předmět, který vás zajímá, a potom se přihlásit do aukce. Nezapomeňte si přečíst aukční řád, abyste si mimo jiné zjistili čas vyzvednutí vydražené látky nebo záležitosti spojené s odesláním příjemci. Abyste se mohli zúčastnit aukce výrobků z látek, nemusíte ani vycházet z domu. Stačí se přihlásit do aukce. Můžete ji později průběžně sledovat, ale také využít možnosti nastavení limitu. To je dobré řešení, pokud se aukce nemůžete zúčastnit, ale na předmětu vám záleží. Nastavíte si limit, takže přihazování vaším jménem bude probíhat automaticky, samozřejmě jen do výše vámi stanovené částky.

Nejen látky! Podívejte se na další aukce na OneBid

Na OneBid si každý sběratel najde pro sebe cenné předměty. Kromě starých tkanin najdete mimo jiné další dekorativní prvky do domácnosti. Například vintage svícny nebo originální lampy. Nechybí ani hodnotné hodiny – jak stojací, tak i náramkové hodinky. Tyto modely jsou ideální pro sběratele, ale též pro zájemce o módu nebo bytové architekty. Nezapomněli jsme ani na začínající sběratele, proto v naší nabídce najdete mnoho aukcí plakátů. Jedná se o jedny z nejlevnějších sběratelských předmětů a zároveň jsou to předměty výjimečné. Vhodné pro ty, kteří nemají velký rozpočet. Cena plakátů může jednou jít nahoru, takže je to způsob, jak si ozdobit svůj domov a bezrizikově investovat díky nízkým cenám plakátů. Nemohou scházet ani výjimečná a velmi drahá umělecká díla, jejichž hodnota bude i nadále růst – mimo jiné staré i současné obrazy.

Využijte aukcí dostupných na OneBid!

Aukční portál OneBid je neubyčejně intuitivní. Najdete zde aukce látek, obrazů, knih nebo mincí. Položku, která vás zajímá, najdete snadno díky kategoriím, které jsme připravili – obecným i konkrétnějším. Můžete vidět mnoho nadcházejících aukcí spojených s uměním, které vás nejvíce zajímá. Nechybí ani aukce s mincemi a knihami. Doporučujeme také podívat se na záložku se jmény umělců. Možná máte rádi díla konkrétního autora? Můžete si ho přidat do svých oblíbených, abyste se dozvídali, že jsou k dispozici aukce s jeho díly. Využijte také archiv aukcí. Díky němu můžete rychle zkontrolovat, na jaké úrovni zatím byly ceny různých položek. Ať už jste sběratel zkušený, nebo teprve začínající, použijte portál OneBid. Rozšiřte svou sbírku cenností, bezpečně investujte nebo si jednoduše vyberte krásné předměty, které ozdobí váš domov.

keyboard_arrow_up