Rozšířené vyhledávání Rozšířené vyhledávání
Tagy

Militaria - Internetové aukce Licitace online

Aukce militarií jsou výjimečné události, kdy se účastníci mohou stát majiteli jedinečných vyznamenání, medailí, odznaků, ale i různých přezek pocházejících z českých i zahraničních sbírek. Unikátní militaria jsou určena znalcům vojenských předmětů a zájemcům o předválečné dějiny Československa i dalších zemí. V naší sbírce najdete aukce militarií, o které stojí za to obohatit své sbírky. Připojte se k nám už dnes a začněte licitovat. Seznamte se s našimi aukcemi militarií.

Třídit:
Zobrazit:
Cenové rozmezí: 1 - refresh
Čekejte...
Další kategorie
keyboard_arrow_right

Aukce militarií – co to jsou militaria?

Aukce militarií se mohou týkat široké skupiny předmětů, jelikož militaria jsou všechny druhy historických a sběratelských předmětů souvisejících s armádou a v menší míře i s obory s armádou nesouvisejícími. V případě té druhé skupiny lze uvést například lovecké zbraně. První skupina jsou zbraně, vybavení, výstroj a střelivo. K militariím se řadí také kompletní uniformy, stejně jako jejich kopie a repliky na základě osvědčených historických pramenů. Aukce militarií týkající se zbraní jsou aukce, kde můžete získat útočné a obranné střelné zbraně. Může to být nejmenší krátká pistole, dlouhá pistole, ale i pušky, granátomety nebo impozantní dělostřelecké zbraně. Značné oblibě se těší také chladné zbraně, tj. meče, palaše, šavle, kordy nebo rapíry. Mezi militarii lze narazit také na např. bombardy, moždíře. Technika související s fungováním armády se na aukcích militarií objevuje vzácněji, což však neznamená, že se nemůžete zúčastnit aukce ženijní nebo bojové techniky. Zájmu se na aukcích militarií těší také součásti stejnokrojů a vojenské výstroje. Jsou to různé nášivky a prvky typické pro danou formaci, tj. čepice, nárameníky apod. Militaria jsou dnes předmětem zájmu soukromých sběratelů, kteří je berou nějak jako prvky svých sbírek, ale také jako dobrou investic. OneBid nabízí online aukce militarií.

Aukce militarií – široký výběr unikátních předmětů

Na aukčním serveru OneBid jsou rozličné aukce militarií. Jsou to mj. chladné zbraně, které se vyznačuj vynikajícím zpracováním, které se promítá do jejich estetické hodnoty a ceny. Konkrétní předmět se vybírá mj. z hlediska technologie provedení nebo zdobení. Naše nabídka je velmi bohatá a pestrá, a to z hlediska sběratelské, historické i investiční hodnoty. Nabízíme aukce militarií z různých století a z různých míst po celém světě. Na internetové platformě OneBid se nacházejí například aukce militarií polského knoflíku ze stejnokroje nebo třmenů a páru ostruh členů kavalerie meziválečné Polské republiky. Každá položka má samostatnou kartu, kde kromě popisu najdete i fotografie ukazující celý předmět a detaily. To vše proto, abyste mohli učinit informované rozhodnutí a vydražit přesně takový předmět, který sháníte. V případě jakýchkoliv dotazů vám jsme k dispozici. Kontaktujte nás.

OneBid – internetové aukce militarií a nejen ty

OneBid je moderní aukční platforma, která již od roku 2014 s úspěchem umožňuje uživatelům účastnit se živě přes internet nejen aukcí militarií, ale také numismatiky, uměleckých děl a řemeslných výrobků. Staré i současné malířství, sochy, užité umění – to vše najdete na platformě OneBid. Navíc naše platforma zaujímá pevné místo ve světové špičce z hlediska kvality i funkčnosti a nijak nezaostává za ostatními zahraničními portály tohoto druhu.

Máte-li zájem o militaria, např. chladné zbraně nebo přilby, tak upřímně doporučujeme využít aukční portál Onebid. Zúčastněte se internetové dražby, která probíhá v reálném čase. Je to také výborný nápad, jak investovat. Nechejte se průběžně informovat o naší nabídce. Přihlaste se k odběru zpravodaje, nepřehlédněte žádné novinky. Zaregistrujte se, abyste se mohli zúčastnit aukcí a přihazujte odkudkoliv. Využijte našich aukcí militarií – těšíme se na vás!

keyboard_arrow_up