Rozšířené vyhledávání Rozšířené vyhledávání
Tagy

Nábytek - Internetové aukce Licitace online

Staňte se jedním z majitelů výjimečného nábytku z ojedinělého materiálu a zvláštních odrůd dřeva. Předmětem aukcí jsou stolky, křesla, příborníky a nábytek vyrobený ve stylu art deco, Ludvíka Filipa a dalších. V závislosti na účelu, původu a období byly předměty zdobeny sofistikovanými ornamenty nebo jednoduchými, leč zajímavými, dekoracemi. Když si vyberete z nabídky aukcí nábytku na OneBid, můžete získat ojedinělý prvek zařízení domu nebo vynikající investici. Seznamte se s našimi licitacemi nábytku.

Třídit:
Zobrazit:
Cenové rozmezí: 1 - refresh
Čekejte...
Další kategorie
keyboard_arrow_right

Aukce nábytku s OneBid – dobrá investice

Stylový nábytek nebi starožitný nábytek je žádaný nejen milovníky tohoto typu zařízení interiéru, ale i pro investory. Nábytek a dražby jsou dokonalé spojení, které vám umožní chránit váš kapitál trochu méně typicky než pomocí zlata, nemovitostí či akcií. Dnes ostatně nejsou finanční nabídky příliš výhodné, a tak není divu, že se hledají alternativy. Kromě toho nábytek nabízíme nejen zkušeným sběratelům, ale i těm, kteří chtějí např. se starožitnostmi teprve začít. Jste-li začínající sběratel nebo investor, náš tým vám rád ukáže dražební procedury a pomůže vám úspěšně projít prvními aukcemi. OneBid umožňuje svým uživatelům účastnit se licitace odkudkoli na světě a vše se odehrává živě přes internet. Už se nemusíte obávat, že aukce vyhlédnutého nábytku jsou na druhé polokouli – možná je najdete na naší platformě. Kontaktujte nás! Ověřené aukce nábytku na vás čekají na internetové aukční platformě OneBid.

Aukce starožitného nábytku – investice kapitálu

Nezáleží na tom, zda hledáte originální soupravu nábytku pro svůj byt nebo jen chcete dobře investovat – použijte platformu OneBid. Naše nabídka je rozmanitá a vyhovuje vkusu mnoha lidí. Na našich aukcích nábytku můžete získat např. komodu nebo výjimečnou skříňku s tak žádanou dýhou. Jedná se o vysoce kvalitní předměty, které reprezentují svůj styl a mají charakteristické jedinečné vlastnosti, např. dýhování. Na aukcích nábytku najdete také mramorové sloupy a mnoho dalšího. Pro každou aukci byla připravena samostatná karta, na které je popis a fotografie detailů, takže i přes internet můžete s vysokou přesností posoudit stav daného kusu nábytku. Nábytek je opravdu solidní alternativní ochrana kapitálu. Máte-li jakékoliv dotazy nebo pochybnosti – kontaktujte nás! Náš tým vám rád poskytne veškeré odpovědi a v případě potřeby poskytne odborné poradenství. Přesvědčte se!

Onebid – vaše internetové aukce nábytku

Moderní aukční platforma OneBid byla založena v roce 2014. Od počátku naší činnosti je naším cílem umožnit lidem z celého světa účastnit se živě přes internet aukcí nábytku nebo dalších unikátních předmětů v naší nabídce. To jsou mj. umělecká díla, např. sochy, současné malířství nebo grafika a kresby. Velkou část aukcí v nabídce tvoří sbírky mincí, medailí a vyznamenání nebo akcií a dluhopisů. Velkému zájmu se vedle aukcí nábytku těší také militaria, keramika, sklo, ale i knihy a staré tisky. Značnou předností internetového aukčního portálu OneBid je skutečnost, že kvalitou služeb a funkčnosti nijak nezaostávají za jinými zahraničními platformami tohoto typu, což naší společnosti zajišťuje pevné místo ve světové špičce.

Podívejte se na naši nabídku, pokud máte z jakéhokoliv důvodu zájem o aukce nábytku. S OneBid se zúčastníte licitace nábytku v reálném čase a dalších aukcí, která se koná v reálném čase a získáte jedinečný předmět. Zaregistrujte se na webu a zúčastněte se této výjimečné dražby. Přihlaste si odběr zpravodaje, budete průběžně informováni o novinkách. Nakupujte a přihazujte nepřetržitě díky možnosti účastnit se online dražeb.

keyboard_arrow_up