Rozšířené vyhledávání Rozšířené vyhledávání
Stavy mincí, medailí a bankovek
Zachovalost
Grading
Tagy

Sběratelské předměty - Internetové aukce Licitace online

Chcete-li obohatit svou sbírku o jedinečné či vzácné mince, nebo vytvořit novou sbírku od nuly, pak jsou pro vás aukce na našich webových stránkách ideálním místem. Sbírky českých i zahraničních mincí z různých období mohou být nejen koníček, ale i dokonalá investice, jelikož jejich hodnota postupně roste. Neustálé rozšiřování sbírky nebo shánění scházejících kusů je také skvělá zábava pro milovníky sběratelství a pro některé přímo životní vášeň, což dokonale chápeme. Soukromé sbírky mají také často sentimentální hodnotu, mohou se předávat z generace na generaci, nebo představují netradiční dárek k narozeninám nebo k rozličným výročím. Pro ty, kteří mají ve svých fondech sbírky papírových peněz a cenných papírů, máme také zvláštní nabídku. Na našich aukcích najdete také sbírkové sady bankovek, jako jsou polské marky, americké dolary a mnoho dalších papírových peněz. Bankovky z různých období zemí ve výjimečně dobrém stavu jsou cennými artefakty pro sběratele.

Třídit:
Zobrazit:
Cenové rozmezí: 1 - refresh
Čekejte...
Další kategorie
keyboard_arrow_right

Sbírky cenných předmětů všech druhů

Sbírání je vášeň, která se může projevovat různě. Abychom splnili vaše očekávání, nabízíme aukce nejen sběratelských mincí nebo bankovek. Víme, že stejně cenné jsou sbírky pamětních vyznamenání, medailí, poštovních známek, či dokonce jízdenek veřejné dopravy a MHD. Proto vám nabízíme sběratelské sady polských, ruských nebo amerických vojenských vyznamenání. Licitovat můžete jak jednotlivé exempláře, tak celé sbírky soukromých sběratelů včetně mincovních sáčků naplněných sběratelskými mincemi různých typů a různého charakteru. Můžete licitovat kompletní kolekce nebo ty, v nichž chybí několik exemplářů předmětů – díky nim můžete neustále zvětšovat a doplňovat svá zásobníky, pořadače, alba nebo vitríny a vydat se na fascinující dobrodružnou cestu při hledání scházejících prvků.

Sbírky mincí a bankovek z každé doby.

Pro všechny milovníky dějin a archeologických artefaktů značné hodnoty budou zajímavé sbírky mincí z historických období. Proto na našich aukcích najdete nejen sbírky z nedávné minulosti. Zachovalé v různých stavech, mají nespornou a neocenitelnou historickou hodnotu, samozřejmě kromě vysoké materiální hodnoty. Nabízíme vám mj. sbírky mincí ze středověku a pozdějších období – baroka nebo renesance. Můžete licitovat české i zahraniční sbírky od sběratelů z celého světa, takže máte široký přístup k jedinečným exemplářům a můžete narazit na skutečně výjimečné mince. Najdete zde také kolekce současných mincí a bankovek, které se mohou v budoucnosti ukázat jako vynikající investice – třeba se ukáže, že za nějakou dobu budou mít první exempláře např. evropské měny obrovskou hodnotu. Nepochybně již dnes mají velkou emocionální hodnotu a budou vynikajícím památkou pro budoucí generace, takže mohou být dobrou investicí do budoucnosti i vašich dětí nebo vnoučat.

onebid.cz – vaše aukce sbírek

Bez ohledu na to, co sbíráte, na onebid.cz máte možnost získat jedinečné exempláře ze soukromých sbírek z celého světa. Spolupracujeme s aukčními weby v různých zemích, takže máte přístup k online aukcím po celém světě v reálném čase. Můžete s námi vydražit jedinečné a kompletní sbírky nebo jednotlivé exempláře, které se na tuzemském trhu nevyskytují.

keyboard_arrow_up