Rozšířené vyhledávání Rozšířené vyhledávání

Starožitnosti - Internetové aukce Licitace online

Starožitnosti jsou takzvané předměty s duší. Sbírají je lidé, kteří milují retro styl a rádi ho využívají v své domácnosti. Starožitnosti mohou být také skvělým způsobem investování. Tímto termínem se označují různé typy předmětů – například obrazy, nábytek nebo šperky. Po určitou dobu budou jedinečnou ozdobou vašeho domova, a nakonec se stanou způsobem, jak na nich vydělat. Hodnota peněz klesá, a proto je hromadění peněz na spořicím účtu pro mnoho lidí stále méně výhodné. Pokud máte rádi předměty s duší, a navíc chcete své úspory někam uložit, podívejte se na aukce starožitností.

Třídit:
Zobrazit:
Cenové rozmezí: 1 - refresh
Čekejte...
Další kategorie
keyboard_arrow_right

Proč investovat do starožitností?

Aukce starožitností vám umožní získat předměty, které se z dlouhodobého hlediska stanou skvělou investicí. Investování kapitálu do obrazů, soch nebo právě starožitností je stále populárnější. Je to částečně způsobeno tím, že peníze velmi rychle ztrácejí hodnotu. Mnoho lidí proto hledá způsoby, jak své úspory ochránit. Starožitnosti jsou již staré předměty. Za deset let bude takový předmět ještě starší, a proto možná na trhu mnohem vzácnější. Může se stát, že se vám dostane do rukou předmět, který je chybějícím kusem z něčí sbírky. Tím se jeho hodnota zvýší a konkrétní kupec za něj bude moci zaplatit hodně. Pokud má starožitnost fascinující historii, zvýší se i její cena. Na aukcích starých věcí najdete předměty, které budou pozoruhodnou ozdobou vašeho domova po mnoho let. Teprve po letech budete přece jen řešit jejich prodej. Starožitnosti budou skvělým způsobem, jak ozvláštnit vaši retro výzdobu.

Jaké aukce starožitností najdete na OneBid?

Na OneBid najdete mnoho aukcí starožitností. Najdete zde předměty z různých období, dokonce i stovky let staré. Patří mezi ně různé věci, například sběratelské figurky, nářadí, předměty do domácnosti. Je třeba vědět, že pojem starožitnost je velmi široký. Jedná se o starožitný předmět starého umění, který má estetickou, historickou nebo materiální hodnotu. Mohou to být hodiny, kniha, porcelán. Starožitnosti jsou různé užitkové předměty. V archivu, který je u nás k dispozici, se můžete podívat, jaké online aukce starožitností již proběhly. Budete sledovat, kde se ceny produktů udržely. To vám poskytne představu o tom, zda je pro vás investice do těchto položek vhodná.

Jak se přihazuje na starožitnosti na OneBid?

Účast v online aukcích starožitností na OneBid vám nebude činit žádné potíže, i když sbírání tzv. předmětů s duší teprve začínáte. Na portálu se musíte zaregistrovat, což vám umožní přístup ke všem funkcím. Předměty, které vás zajímají, snadno najdete pomocí vyhledávače, do kterého můžete zadat například konkrétní motiv. Pokud vás aukce starých předmětů zaujme, stačí se na ni přihlásit.

Důležité je, že se online aukce starožitností můžete zúčastnit, ať jste kdekoli. Pokud nemáte možnost sledovat aukci živě, využijte naši funkci umístit limit. Tato funkce vám umožní nastavit částku, do které může být položka dražena vaším jménem. Vše proběhne automaticky, takže nemusíte sledovat živé dražení. Nemějte obavy – limit nezvýší cenu za položku.

keyboard_arrow_up