Rozšířené vyhledávání Rozšířené vyhledávání
Stavy mincí, medailí a bankovek
Zachovalost
Tagy

Vyznamenání - Internetové aukce Licitace online

Chcete-li prodávat stará vyznamenání, pak jsou internetové dražby na aukčním webu ideální. Aukce kolem sebe hromadí soukromé i institucionální prodejce, ale i nadšence a sběratele historických artefaktů. Prodej medailí a vyznamenání zde probíhá na základě jasných a transparentních pravidel a se zárukou bezpečnosti transakce, které předchází odpovídající ověření účastníků aukce i prodávajících. Pamětní medaile a vyznamenání mají nejen historickou hodnotu, ale i reálnou finanční hodnotu, takže můžete rychle a výhodně svůj majetek zpeněžit. Na medaile a vyznamenání z vaší sbírky u nás čekají milovníci historie a sběratelé suvenýrů, pro které jsou internetové aukce jedinečnou šancí získat do svých sbírek unikátní prvky. Staré řády, ať už státní, nebo vojenské se těší obrovskému zájmu mezi našimi aukcemi, takže máte velkou šanci dosáhnout uspokojujícího finančního výsledku každé založené licitace.

Třídit:
Zobrazit:
Cenové rozmezí: 1 - refresh
Čekejte...
Další kategorie
keyboard_arrow_right

Historické medaile a vyznamenání – památky k nezaplacení

Pro sběratele, mezi nimiž však nescházejí opravdoví milovníci dějin, jsou stará vyznamenání nesmírně cenné památky, které mají zejména emocionální hodnotu. Milovníci lidských příběhů denně pročesávají internetové aukce nazvané „prodám medaile a vyznamenání“. Stará vyznamenání vyprávějí život lidí, jsou nesmrtelnými svědky jejich historie, proto jsou pro opravdové nadšence a znalce medaile a vyznamenání nad zlato. Stará vyznamenání nejsou jen medaile a přívěsky – mohou mít i papírovou podobu jako písemná uznání zásluh, často se také vyskytují v sadě, např. s originální vojenskou knížkou nebo pamětní fotografií. Při prodeji medailí a vyznamenání stojí za to tyto předměty zachovat, protože se tak zvyšuje hodnota celé sady na sběratelském trhu. Historické medaile a vyznamenání jsou vždy příběhy života a lidí, kteří se vyznamenali nejen v boji, ale i při rozvoji země, tedy umělců, vynálezců nebo laureátů prestižních ocenění, lidí ovlivňujících osud a vývoj celého světa, a proto medaile a vyznamenání ochotně kupují lidé z různých zemí. Po celém světě není nouze ani o nadšené sběratele starých vojenských vyznamenání z různých zemí, proto náš aukční web obsahuje československé, české i zahraniční historické medaile a vyznamenání: ruské, sovětské, německé, francouzské, rakouské a dokonce i ze zemí Dálného východu.

Unikátní medaile a vyznamenání na onebid.cz

Staré řády a medaile na internetových aukcích na onebid.cz jsou unikátní exempláře vojenských a státních vyznamenání z celého světa. Na našich webových stránkách máte jedinečnou příležitost licitovat vyznamenání z různých historických období – najdete zde medaile a vyznamenání ze současnosti i z těch nejodlehlejších dob. Server onebid.cz vznikl s cílem vytvořit jediné společné místo, které bude představovat bezpečný prostor pro internetové aukce jak pro soukromé osoby, tak i pro instituce. U nás můžete prodat staré řády a vydražit cenné medaile a vyznamenání. Na našem aukčním webu nejen vyděláváte – můžete si také vyměňovat sběratelské předměty s lidmi z celého světa, dát jim druhý život a zvýšit jejich hodnotu. Server onebid.cz je aukční web sdružující pouze důvěryhodné soukromé osoby a osvědčené polské a světové aukční domy, díky čemuž získáváte záruku bezpečnosti každé transakce a vaše staré řády mohou jít do světa, aby pokračovaly ve vyprávění příběhu lidí, kteří jimi byli vyznamenáni. Internetové aukce jsou také komfort a pohodlí online transakcí – snadno a rychle, aniž byste opouštěli svůj domov, můžete prodávat medaile i vyznamenání a účastnit se vzrušujících aukcí starých řádů, které byste chtěli mít ve své soukromé sbírce.

keyboard_arrow_up