Rozšířené vyhledávání Rozšířené vyhledávání
Barvy
Štítky BETA info
Tagy

Staré malířství - Internetové aukce Licitace online

Online aukce obrazů v naší galerii byly vytvořeny pro milovníky umění a znalce malířských děl současných i vynikajících replik obrazů světových umělců. Aukce jsou vynikající způsob, jak získat jedinečné obrazy vynikajících českých a zahraničních umělců. Obrazy dostupné na našem aukčním webu uspokojí vkus milovníků všech žánrů: současné umění, impresionistické, realistické, abstraktní, mytologické umění, akty, zátiší, krajinomalby nebo portréty. Internetové aukce obrazů jsou stále populárnější, oblibu získávaly hlavně během lockdownu. Sdružují na jednom místě mnoho zkušených uměleckých galerií, které mají ve svých fondech neopakovatelná a jedinečná díla. Licitace obrazů v reálném čase, jichž se můžete účastnit vzdáleně z jakéhokoliv místa na světě, je skutečné pohodlí, které však nepostrádá vzrušení doprovázející tradiční aukce.

Třídit:
Zobrazit:
Cenové rozmezí: 1 - refresh
Čekejte...
Další kategorie
keyboard_arrow_right

Staré malířství – dějiny a tajemství

Mezi obrazy na aukcích obrazů starého malířství najdete úžasné skvosty českých umělců z přelomu devatenáctého a dvacátého století. Každý obraz je individuálním příběhem autora, který čerpá ze svých životních zkušeností a ukazuje nám reálie minulé doby, jeho blízké, rodinu, přátele, místa, kde žili, a práci, kterou vykonávali. Staré malířství také ukazuje krásu české krajiny, umožňuje vám pohybovat se v čase, seznámit se s dávnými zvyky, tehdejší módou, často také odráží společenské nálady té doby a představuje společenské příběhy. Na aukcích obrazů starého malířství můžete narazit i na unikátní obrazy neznámých autorů, jejichž příběh a totožnost už navždy zůstanou záhadou a neodhaleným tajemstvím.

Unikátní obrazy starého malířství

Na našich internetových aukcích najdete obrazy starého malířství, které zůstaly od doby svého vzniku nezměněny a bez zásahu restaurátorů. Současně jsou všechny zachovány ve výborném stavu a přirozené stárnutí plátna nebo rámů a vrstev barvy z nich činí jedinečné obrazy, které dokonale ladí v interiérech ve vintage stylu. Obrazy starého malířství se budou skvěle vyjímat i v moderních interiérech, kde budou překvapivým doplňkem v minimalistickém prostředí. Staré malířství jsou jedinečné obrazy, v nichž je stále přítomen duch minulosti. Představují dokonalý dárek nejen pro milovníky umění a sběratele obrazů, ale také pro architekty, designéry či milovníky historie. Obrazy z dávných dob dodají interiérům krásu a budou zajímavým prvkem zařízení interiéru jakéhokoli – dobře se uplatní nejen v soukromém obývacím pokoji, pracovně nebo domácí knihovně, ale také v restauraci nebo kavárně.

Aukce obrazů starého malířství na onebid.cz

Aukční web onebid.cz spolupracuje s těmi největšími uměleckými galeriemi v Polsku, díky čemuž se můžete naším prostřednictvím účastnit aukcí obrazů starého malířství těch nejlepších polských a zahraničních umělců z přelomu devatenáctého a dvacátého století. Pohodlně a odkudkoli na světě můžete licitovat obrazy starého malířství v reálném čase a vzdáleně sledovat průběh a vývoj každé dražby. Aukce u nás jsou šance získat unikátní dílo starého malířství, jedinečný obraz s dlouhou historií a stále přítomným duchem historie. Naším prostřednictvím můžete bezpečně licitovat díla jak známých umělců, tak i těch, jejichž totožnost zůstává neznámá a která uchvacují svou krásou, vytříbeností a obrovským talentem autora.

keyboard_arrow_up