Rozšířené vyhledávání Rozšířené vyhledávání

Aukce knih, starých tisků, map, pohlednic a kreseb

Všechny knihy mají svou vlastní duši. Zvláště v dnešní době, kdy elektronický svět často vítězí nad papírem a čtenáři nad tradiční knihou, máte možnost procítit příběh uměleckého díla vydražením některé z knih z naší nabídky. Každá z nich je jiným příběhem. Nejen ten, který souvisí s dějem odehrávajícím se na stránkách produktu. Využitím služeb antikvariátu a účastí v aukci starých knih máte možnost získat vědomosti v nich obsažené, dozvědět se o starých záhadách a objevit nové skutečnosti. Podívejte se na aukce, které jsou k dispozici na našich webových stránkách, a rozšiřte své cenné sbírky o další vynikající díla.

29 Červen 11:00, sobota

XXXIV Aukcja książek i starodruków. Kronika Kromera 1589. Konstytucje 1637. Oprawa Roberta Jahody. Pierwsze wydania Bruno Schulza.

Aukce starých knih – zúčastněte se a získejte ty nejlepší předměty do své sbírky

Kde hledat hodnotné produkty, které obohatí vaši sbírku knih? Vítáme vás v online antikvariátu. Knihy v naší sbírce jsou unikátem složeným ze starých tisků, fotografií, rozhovorů a příběhů. Najdete zde vzácné tituly a aukce starých knih, jejichž autoři jsou ceněni po celém světě. Historická díla uchovávaná po léta a sbíraná našimi prarodiči a prababičkami jsou bohatstvím, o které je třeba náležitě pečovat.

Investiční charakter starých knih

Každá kniha je jiný příběh. Každá trochu jinak voní, některé mají ohnuté rohy, většina stránek je zažloutlá, některá díla nesou výrazné známky používání, jiná jsou zachována ve velmi dobrém stavu. Pro některé uživatele mají staré knihy především sentimentální hodnotu, umožňují jim vzpomínat na předky a poznávat historii země, na které žijí. Pro jiné mají čistě investiční charakter. V našich aukcích rádi přivítáme obě skupiny kupujících. Uvítáme zde každého, kdo se chce dozvědět, jak funguje online antikvariát. V našem sortimentu jsou k dispozici knihy české i zahraniční provenience. Opakujícími se tématy jsou válka, historie, ale najdete zde i knihy pro děti. Možná ve sbírce najdete výtisky, které jste dlouho nemohli sehnat.

Vlastníte jedinečné knihy s dlouhou historií? Dejte je do antikvariátu

Pokud máte sbírku cenných děl, můžete je dát do aukce. Vaše knihy by mohly získat nový život a rozšířit knihovnu významných sběratelů. Možná jste bývalým majitelem knihkupectví, které v dobách své největší slávy prodávalo největší světové hity autorů, jejichž díla jsou dodnes nezapomenutelná? Najděte pro ně nové majitele.

Výhody knižního aukčního portálu oproti stacionárnímu knižnímu antikvariátu

Pokud hledáte místo, kde můžete snadno nabídnout svá díla do aukce, nebo chcete získat cenné knihy, je aukční portál tím nejlepším místem, kde můžete investovat. Nemusíte opouštět svůj domov, abyste našli díla, která hledáte. Spolehněte se na osvědčené antikváře. Díky aukcím pořádaným prostřednictvím portálu máte jistotu, že přihazujete na skutečné dílo, knihu, kterou chcete získat. To je zárukou spolehlivosti i pohodlí. Můžete dražit, aniž byste se museli hnout z domova nebo ze své aktuální polohy. Můžete snadno vyhledávat položky, které vás zajímají, a získat cenné výtisky, které na jiných aukcích nenajdete. Prohlédněte si aktuálně vydané a dostupné knihy a doplňte svou cennou sbírku. Využijte spolehlivé a efektivní služby a odbornou pomoc,

keyboard_arrow_up