Rozšířené vyhledávání Rozšířené vyhledávání
Barvy
Aukce umění / Umělci
Štítky BETA info
Tagy

Sochy - Internetové aukce Licitace online

Aukce soch jsou velmi oblíbené nejen mezi znalci umění, ale také mezi soukromými osobami, které chtějí vybavit své interiéry jedinečnými doplňky, které vytvářejí zajímavé uspořádání. Současné umění totiž nabízí řadu možností využití takovýchto děl. Sochy mohou být vynikající dekorací jak na zahradě, tak i v obývacím pokoji, kuchyni nebo ložnici, ale i v kanceláři či pracovně. Vynikající umělci nabízejí své sochy na prodej nejen, aby si vydělali, ale také s cílem šířit myšlenky o praktickém rozměru různých typů uměleckých forem, jelikož se na našich aukcích objevují také sochy, které jsou předmětem každodenního použití nebo užitečné při liturgických obřadech, jako například monstrance. A bezpochyby se jedná o skutečná umělecká díla. Své sochy nabízejí k prodeji i lidé, kteří jsou například autory plastických instalací nebo filmových kulis, kteří chtějí svůj talent prezentovat širšímu okruhu příjemců. Aukce soch na našich webových stránkách obsahují modernistická díla soudobého umění, vyrobená z nekonvenčních materiálů pro sochařství, např. hliníku, plexiskla nebo různých druhů látek. Pokud jste však milovníky klasického umění, najdete zde také aukce soch z mosazi, bronzu, mramoru nebo dřeva.

Třídit:
Zobrazit:
Cenové rozmezí: 1 - refresh
Čekejte...
Další kategorie
keyboard_arrow_right

Univerzální sochy na prodej

V nabídce našeho aukčního webu najdete univerzální plastiky na prodej, které můžete přizpůsobit jakémukoliv typu interiéru. Současné sochařství nemusí být antického rázu, se kterým je socha obvykle spojována. Nemusí být monumentálních rozměrů. Skutečnou ukázkou umění a nadání autora jsou aukce minimalistických soch – nejen formou, ale velikostí. Minimalistická forma – je umění jasného sdělení tvůrčí myšlenky autora, zatímco malé sochařské figurky jsou ukázkou talentu, přesnosti a péče i o ty sebemenší detaily. Obě tato hlediska svědčí o velikosti umělce. Díky nim jsou sochy na prodej mimořádně univerzální, neboť pro ně vždy najdete místo – ať už na stole, ve vitríně nebo na polici v kanceláři. Aukce soch jsou také velmi populární díky různým stylům nabízených položek. K prodeji jsou sochy moderního charakteru a formu, stejně jako mimořádně vytříbená umělecká díla spojená s náboženským kultem. Sochy na prodej mohou představovat zátiší, zvířata, předměty každodenní potřeby, rostliny a dokonce i unikátní výjevy nebo situace. Mohou to být také abstraktní objekty – kreativním sdělením myšlenek nebo světonázoru, však se v uměleckém prostředí také říká, že sochy mají duši. A to je pravda, protože za mnohými stojí jakýsi příběh a nějaké více či méně univerzální poselství.

onebid.cz – Vaše osvědčené aukce uměleckých soch

Aukční web onebid.cz byl vytvořen pro milovníky všech druhů umění. Pro znalce uměleckého sochařství jsme připravili aukce klasických, modernistických nebo dokonce náboženských a liturgických soch. Spolupracujeme s těmi největšími uměleckými domy v Polsku, které nabízejí nevšední a jedinečné sochy na prodej od vynikajících polských i zahraničních umělců. Ať už jste milovníkem malých sochařských figurek nebo velkoformátových a unikátních uměleckých děl, naše aukce soch vám umožní získat předmět nesmírné umělecké hodnoty, jedinečný a unikátní, který nebude mít nikdo jiný. Unikátní sochy na prodej představují vynikající investicí. Investice do umění není jen podpora umělců, ale také šance zvýšit svůj kapitál. Server onebid.cz je zkušený aukční web, který vám nabízí bezpečné transakce a možnost účastnit se online aukcí největších galerií umění v reálném čase.

keyboard_arrow_up