Rozšířené vyhledávání Rozšířené vyhledávání
Tagy

Stříbro - Internetové aukce Licitace online

Staňte se majitelem unikátních předmětů z drahých kovů. Stříbro, postříbřené nebo obecně pokovené předměty následujících aukcí představují jedinečnou příležitost, jak si můžete rozšířit svou soukromou sbírku příborů, kávových servisů, cukřenek a dalších. Je to také skvělý nápad, jak začít sbírat stříbro nebo postříbřené předměty. Sbírky prezentované na web našeho aukčního domu jsou unikátní exempláře českých i zahraničních manufaktur vyrábějících nádobí a stolní náčiní na přelomu devatenáctého a dvacátého století. Naše aukce stříbra jsou také vynikají způsob, jak investovat kapitál. Seznamte se s naší širokou nabídkou.

Třídit:
Zobrazit:
Cenové rozmezí: 1 - refresh
Čekejte...
Další kategorie
keyboard_arrow_right

Stříbro – osvědčené internetové aukce OneBid

Stříbro je kov neobyčejně měkký, který téměř nelze zpracovávat bez příměsi jiného kovu. Pouze tak vznikne trvalý prvek. Mezi ty jiné kovy patří mj. měď, olovo a cín. Výrobky ze stříbra, které jsou k dispozici na našich internetových aukcích, vznikly za pomoci rozličných technik. Formovat stříbro lze kutím, svíjením, vytahováním, rozklepáváním nebo tepáním. Stříbro se také velmi snadno udržuje a aby stále těšilo svým vzhledem, tak ho stačí pouze utírat čistým vlněným hadříkem. Výrobky ze stříbra mají vysokou uměleckou a estetickou hodnotu a v závislosti na mnoha faktorech, mj. způsobu výroby nebo současného stavu, také sběratelskou. Osvědčené aukce stříbra a postříbřených předmětu na vás čekají na webu OneBid. Je-li to vaše první aukce, tým naší aukční platformy vám rád přiblíží veškeré postupy.

​Postříbřené předměty – ověřené internetové aukce OneBid

Postříbřené předměty jsou mezi sběrateli také stále populárnější a v jejich prospěch mluví nižší cena než v případě stříbra. To nic nemění na tom, že postříbřené předměty reprezentují značnou uměleckou hodnotu a také mohou být velmi dobrou investicí. Postříbřené předměty se zhotovují z různých slitin za pomoci různých metod a poté se postříbřují. Mezi postříbřenými předměty jsou zvláště vyhledávané ty s výskytem přirozené patiny. V naší rozmanité nabídce najdete široké spektrum stříbra a postříbřených předmětů. Zvláštní místo zaujímají sady příborů, které jsou k dispozici na mnoha aukcích. Abychom splnili očekávání našich uživatelů, ujistili jsme se, že každá aukce má samostatnou kartu, kde byl zveřejněn popis a podrobné fotografie. To vše proto, abyste přesně věděli, jaká položka a v jakém stavu je předmětem dané dražby. Máte-li jakékoli dotazy nebo pochybnosti, kontaktujte nás - jsme vám k dispozici.

​OneBid – vaše aukční platforma

Internetová aukční platforma OneBid byla založena v roce 2014. Naším cílem bylo splnit očekávání investorů, sběratelů a každého, kdo se chce zúčastnit živé aukce odkudkoliv na světě a umožnit jim to díky internetu. Web vám dovoluje účastnit se aukcí uměleckých děl, numismatiky a uměleckých rukodělných výrobků v reálném čase. K účasti v dané aukci, např. aukci stříbra, se stačí jen přihlásit. Naše nabídka je velmi pestrá a kromě stříbra a postříbřených předmětů nabízíme také obrazy, sochy, sbírky mincí, známek nebo bankovek, militaria, ale i tkaniny, technické památky, hodiny a hodinky. Samotný web se řadí mezi světovou špičku z hlediska kvality a funkčnosti ve srovnání s jinými zahraničními platformami se stejným profilem.

Jestliže se zajímáte o dražby výrobků ze stříbra a nejen o ně, tak vřele doporučujeme použít OneBid. S námi se zúčastníte online aukce, která probíhá v reálném čase. Získejte jedinečné předměty. Zaregistrujte se na webu a zúčastněte se dražby. Zůstaňte s námi v obraze tím, že se přihlásíte k odběru zpravodaje. Rádi vás uvidíme!

keyboard_arrow_up