Rozšířené vyhledávání Rozšířené vyhledávání

Naplánované aukce

Hudba - Internetové aukce Licitace online

Stále více lidí hledá způsoby, jak bezpečně investovat své peníze. Alternativní investice jsou zajímavým způsobem, jak dosáhnout zisku. Vinylové desky, kterých se dříve tolik lidí zbavovalo, zažívají skutečnou renesanci. Dnes si stále více lidí zdobí své domovy gramofony a poslouchá jedinečné zvuky zpod jehly. Zajímá vás, zda se vyplatí investovat do starých vinylů? Na OneBid najdete spoustu aukcí gramofonových desek, kde si můžete pořídit jedinečný kousek a v budoucnu na něm vydělat.

Třídit:
Zobrazit:
Cenové rozmezí: 1 - refresh
search

Takovéto položky nebyly v aktuální nabídce bohužel nalezeny

Proč investovat do použitých vinylových desek?

Staré vinyly jsou stále populárnější, a proto je vyhledává stále více lidí. Zvláště cenné jsou nejstarší desky, kterých je na trhu stále méně, zejména těch, které se dochovaly v dobrém stavu. Vinyly jsou dobrou volbou pro lidi, kteří se pouštějí do dobrodružství sběratelství. Mnohé z nich mají stále atraktivní cenu, takže práh pro zahájení dobrodružství sbírání vinylů není vysoký. Samozřejmě nechybí ani návrhy pro ty, kteří mají velký rozpočet.

Aukce vinylů – na co se v nich zaměřit?

Stejně jako u všech sběratelských předmětů platí, že nejcennější jsou ty, které byly vydávány méně často, a proto je jich jednoduše méně. Pokud vám záleží nejen na poslechu kupovaných desek, ale také na dobré investici, poohlédněte se po vinylech z limitovaných edic. Tedy takové, které byly k dispozici ve velmi malém nákladu. Čím menší, tím lepší. Pokud jde o klasické desky, které jsou na trhu už léta, nejcennější jsou první edice.

Dbejte také na kvalitu kopie. Nejcennější budou zřejmě ty dobře zachovalé, které se dají stále poslouchat a jejichž zvuk je kvalitní. Ještě cennější bude použitý disk, který nebyl rozbalen. Pokud se vám podaří získat rozbalenou kopii, neotvírejte ji, zejména pokud vám jde především o investici. Nerozbalená deska nebyla nikdy přehrávána, a to znamená, že její kvalita by měla být bezchybná.

Pozornost věnujte také obalu. I ten by měl být dobře zachovalý. Další hodnotou může být věnování. Aukce gramofonových desek jsou určeny nejen lidem, kteří chtějí investovat, ale také těm, kteří milují hudbu. V aukcích můžete najít jedinečné kousky pro milovníky hudby.

Aukce vinylových desek OneBid – co najdete na našem portálu?

Chcete investovat kapitál do hudby? Podívejte se na OneBid, kde najdete spoustu aukcí vinylových desek. K dispozici jsou kopie českých i zahraničních interpretů. Některé staré vinyly jsou zarámované ve skle. Na OneBid najdete také mnoho aukcí jiných než vinylových desek. Nechybí aukce s CD, například s ručně psaným věnováním. Z popisů zjistíte, v jakém stavu jsou jednotlivé kusy. Zjistíte také vyvolávací ceny a odhady. Získáte tak představu o rozpočtu, který na sbírání vinylových desek potřebujete.

Pokud chcete zjistit, za jaké ceny se prodávají staré desky, podívejte se do našeho archivu. Získáte tak představu o tom, jaký průběh aukce můžete očekávat a jaké ceny dosahují kopie z konkrétních let, které vás zajímají.

Na portálu OneBid najdete spoustu funkcí, které usnadňují používání aukčního portálu. Pokud se nemůžete zúčastnit živé aukce, rozhodněte se využít možnost odeslání limitu. Tím zajistíte, že dražba proběhne vaším jménem a v rámci rozpočtu, který jste si předem zvolili. Nemusíte se tedy obávat, že byste kvůli svým povinnostem přišli o dražbu zajímavé vinylové desky nebo jiného předmětu dostupného na OneBid.

keyboard_arrow_up