Rozšířené vyhledávání Rozšířené vyhledávání
Barvy
Štítky BETA info
Tagy

Malířství - Internetové aukce Licitace online

Online aukce obrazů v naší galerii byly vytvořeny pro milovníky umění a znalce malířských děl současných i vynikajících replik obrazů světových umělců. Aukce jsou vynikající způsob, jak získat jedinečné obrazy vynikajících českých a zahraničních umělců. Obrazy dostupné na našem aukčním webu uspokojí vkus milovníků všech žánrů: současné umění, impresionistické, realistické, abstraktní, mytologické umění, akty, zátiší, krajinomalby nebo portréty. Internetové aukce obrazů jsou stále populárnější, oblibu získávaly hlavně během lockdownu. Sdružují na jednom místě mnoho zkušených uměleckých galerií, které mají ve svých fondech neopakovatelná a jedinečná díla. Licitace obrazů v reálném čase, jichž se můžete účastnit vzdáleně z jakéhokoliv místa na světě, je skutečné pohodlí, které však nepostrádá vzrušení doprovázející tradiční aukce.

Třídit:
Zobrazit:
Cenové rozmezí: 1 - refresh
Čekejte...
Další kategorie
keyboard_arrow_right

Unikátní umělecká díla – investice do budoucnosti

Aukce obrazů poskytují jedinečnou příležitost získat unikátní, neopakovatelná a jedinečná umělecká díla českých umělců, díla, jež jsou vysoce hodnocena těmi nejlepšími znalci a výtvarných kritiků. Na našem online aukčním webu vám dražba obrazů také nabízí příležitost sledovat ty nejnovější trendy v malířském umění a kariérním růstu mladých a talentovaných umělců. Na našich webových stránkách můžete vydražit vynikající obrazy, které přinesou do vaší soukromé sbírky spoustu svěžesti, budou dokonalým doplňkem jakéhokoli typu interiéru, stejně jako dokonalým dárkem pro každou příležitost. Investice do unikátních obrazů vynikajících mladých umělců představuje také investici do budoucnosti možnost znásobit svůj kapitál. Aukce obrazů vám dávají možnost zakoupit za atraktivní cenu neopakovatelné obrazy, jejichž hodnota v budoucnu značně vzroste.

​Internetové licitace obrazů pro každého

Na našem aukčním webu si každý najde umělecká díla přesně podle svých individuálních potřeb a preferencí a s jakýmkoliv námětem. Můžete se zúčastnit aukcí současných i starých obrazů. Pro aktivisty a společensky angažované účastníky veřejného života jedinečnou příležitostí získat vynikající umělecké dílo budou aukce obrazů umělců zabývajících se tvůrčím aktivismem. Pro milovníky klasiky se na našich aukcích obrazů ocitnou i repliky vynikajících světových děl nebo obrazy na plátně malované podle starověkých vzorů a inspirované starověkým sochařstvím. Ať už chcete doplnit svou sbírku novým obrazem z jakéhokoli důvodu, u nás najdete maloformátová i velkoformátová díla na papíře, na plátně nebo dřevě. Současné internetové aukce jsou také šance na výjimečný obraz pro milovníky baroka nebo renesance, neboť mnoho mladých současných umělců stále čerpá inspiraci z minulých období, ve kterých tvořili ti největší a nejvýznamnější.

onebid.cz – pohodlné internetové aukce obrazů

Náš aukční web vám nabízí pohodlné online aukce obrazů – aniž byste vycházeli z domu, můžete se v reálném čase účastnit aukcí těch největších uměleckých domů, takže můžete sledovat jejich vývoj z vašeho oblíbeného křesla nebo měkké pohovky. Licitace obrazů na webu OneBid znamená také záruku uměleckých děl výjimečného malířského kumštu a vynikajícího nadání autorů, jelikož spolupracujeme s těmi nejlepšími českými uměleckými galeriemi, kde vystavují jen ti nejschopnější umělci uznávaní jak českými, tak i zahraničními kritiky. Nabízíme vám aukce obrazů těch nejlepších absolventů Akademie výtvarných umění a vítězů prestižních ocenění a vyznamenání v různých typech výtvarných soutěží. S námi probíhají aukce obrazů hladce, profesionálně a bezpečně.

keyboard_arrow_up