Rozšířené vyhledávání Rozšířené vyhledávání
Tagy
Umístění

Lampy - Internetové aukce Licitace online

Lampa je funkční předmět, avšak zároveň je i skvělým doplňkem interiéru. Sháníte-li výjimečné dekorativní předměty, podívejte se na aukce se starými lampami. Staré modely překvapují nevšední formou, zajímavými barvami a zároveň vynikající kvalitou provedení. Je to skvělá volba pro ty, kteří sbírají bytové doplňky nebo chtějí mít prostě radost z originální dekorace. Podívejte se, jaké staré lampy jsou k dispozici na aukcích a rozšiřte svou sbírku.

Třídit:
Zobrazit:
Cenové rozmezí: 1 - refresh

Staré lampy jako netuctová výzdoba interiéru

Staré lampy se dokonale osvědčují při výzdobě interiérů. Ladí s různými styly zařízení bytu. První nápad, který přijde na mysl, je zakomponovat je do vintage výzdoby. Mnoho starých lamp bude ladit s retro zařízením, například zhotovených z malovaného fajánsu a glazované. Budou dobře zapadat do interiéru, kde vládnou prvky zařízení ze dřeva. Takový model se uplatní i v rustikálním interiéru.

Na našem aukčním portálu OneBid jsou také dražby lamp, které se hodí do moderního stylu zařízení. Hledejte mezi modely s nekomplikovaným geometrickým tvarem a decentními barvami – výborné budou černé a šedé.

Pokud si ceníte eklekticismu, tak vám svítidla pomohou interiér zpestřit. Zkuste kombinovat prvky, které se mohou na první pohled zdát nesourodé a budete si moci vychutnávat jedinečné uspořádání. Nabořit moderní styl retro lampou? To je řešení pro odvážné a smělé. Možná k nim patříte.

Staré lampy – jaké lze nalézt na aukcích?

Na našem aukčním portálu je bohaté spektrum předmětů. Najdete zde tedy lampy z různých období – mímo jiné modely ve stylu art deco z první poloviny dvacátého století. Dostupné jsou také modely z 50. let, stejně jako staré lampy z druhé poloviny devatenáctého století. Rozmanitost se týká i stylů. Na internetových aukcích najdete modely, které se vyznačují zaoblenými tvary, stejně jako modely s tvary geometrickými. Nescházejí ani rozličné barevné varianty. Zlatá, černá, blankytná – to jsou jen některé z odstínů, které vládnou na starých lampách. Některé modely jsou vzorované a jiné jsou jednobarevné. Liší se také materiálem – můžete si vybrat model ze skla, dřeva, pozlacený, glazovaného fajánsu.

Proč stojí za to dražit staré lampy?

Důvodů je několik. Především vám staré lampy dostupné na OneBid umožní dosáhnout výjimečného zařízení bytu. Jeden výrazný akcent v podobě nevšední lampy osvěží vybavení interiéru. Za pomoci vhodného modelu můžete zdůraznit své sympatie ke konkrétnímu období nebo stylu. Licitování starých svítidel lampy může být dobrý způsob, jak investovat. Je velká šance, že hodnota modelu, který si vyberete, se brzy zvýší.

Nejen staré lampy – objevte další věci pro váš domov

Internetové aukce OneBid jsou skvělé místo, kde lze hledat jedinečné vybavení a dekorace pro domácnost. Těší se oblibě jak u milovníků designu, tak i u lidí, kteří si chtějí vytvořit nevšední jedinečný prostor. Kromě starých lamp najdete na aukcích také kávové servisy staré několik desítek let. Vybírat můžete také z dekorací od mladých umělců, kteří draží své nevšední projekty. K dispozici jsou různé dekorace, například unikátní postříbřené předměty nebo klepadla na dveře. Nechybí ani hračky pro děti, například maskoty, které budou zdobit dětský pokoj. Dekorativní keramika, malá zajímavá figurka, vázy nebo svícny – výběr je tak velký, že si každý sběratel předmětů pro domácnost něco pro sebe najde. Nemůže chybět ani nábytek. Na vlně popularity stylů, jako je vintage nebo mid-century modern, stále více lidí shání jedinečné prvky vybavení domácnosti. Zvláště velkému zájmu se těší křesla, která najdete také na internetových aukcích Online OneBid.

Licitujte na OneBid odkudkoli!

Náš aukční portál vám umožní rozšířit vaši sbírku předmětů, aniž byste museli vycházet z domu. Internetové dražby vám umožní z jakéhokoliv místa na světě přihazovat na položky, které vás zajímají. Staré lampy a další dekorativní prvky pro domácnost jsou jen část obrovského množství aukcí. Můžete najít aukce mincí, knih nebo uměleckých děl, například obrazů. Sbíráte-li obrazy od konkrétního umělce, podívejte se na záložku věnovanou tvůrcům, najděte jej a zjistěte, zda existují nějaké dražby. Pokud ne, můžete si umělce přidat k oblíbeným. Díky tomu obdržíte upozornění, když se na portálu objeví aukce s jeho díly. Můžete také využít pohodlného vyhledávače, v němž lze zadat jakékoli téma díla, které vás zajímá, a okamžitě zkontrolovat, zda jsou k dispozici aukce. Používání našeho aukčního portálu je velmi intuitivní. Zaregistrujte se a začněte se sběratelstvím předmětů. Pokud jste zkušenými sběrateli umění, využijte výhodnou příležitost přihazovat online.

keyboard_arrow_up