Rozšířené vyhledávání Rozšířené vyhledávání
Tagy

Známky - Internetové aukce Licitace online

Sbírání známek je mým koníčkem již mnoho let. Zajímáte se také o filatelii? Sbírání známek může být nejen vášní, ale také způsobem investování. Na OneBid najdete mnoho aukcí poštovních známek. Ceny se obvykle pohybují již od několika stovek korun. Podívejte se, jaké sběratelské poštovní známky u nás můžete najít. Aukce, kterou si vyberete, vám umožní obohatit vaši sbírku o další unikátní předměty.

Třídit:
Zobrazit:
Cenové rozmezí: 1 - refresh
Čekejte...
Další kategorie
keyboard_arrow_right

Proč se oplatí sbírat známky?

Sbírání známek je koníček, který byl populární zejména před několika desetiletími. V dnešní době je o něj menší zájem a průměrný věk lidí, kteří se filatelii věnují, je poměrně vysoký. Je také důležité si uvědomit, že starých poštovních známek ubývá. To je na jedné straně nešťastné, ale na druhé straně to dává majitelům výjimečných známek šanci vydělat peníze.

Chcete začít sbírat zahraniční nebo české známky? Díky OneBid to můžete udělat! Přemýšlíte, kde začít? Podívejte se na naše aukce poštovních známek a začněte tím, že si připravíte sběratelskou knihu na známky – do ní můžete své známky bezpečně uložit. Proč je to tak důležité? Pokud chcete kopie v budoucnu prodávat, musíte se postarat o jejich vzhled. Kniha je dobrým způsobem, jak ochránit známky před poškozením. Jakékoli ohyby, škrábance nebo vybledlá barva negativně ovlivní cenu známky. K umístění exemplářů do knihy použijte filatelistickou pinzetu, která má zaoblené konce, aby se známky nepoškodily.

Proč sbírat známky?

Sbírání známek je koníček, který býval prakticky masový. Dnes je méně rozšířený, ale to neznamená, že nemůžete potkat lidi, kteří se o filatelii zajímají. Začít sbírat známky je způsob, jak navázat nová přátelství s lidmi, kteří sdílejí stejný koníček jako vy. Jejich sbírání je aktivita pro lidi všech věkových kategorií, i když v dnešní době se mu věnují především starší lidé. Začít sbírat známky nevyžaduje tak velkou finanční investici jako v případě sbírání uměleckých děl, například obrazů. Některé naše filatelistické aukce jsou opravdu dostupné! Vstupní práh je tedy nižší a zároveň se z něj může vyklubat koníček, který v budoucnu přinese výdělek.

Aukce sběratelských známek na OneBid

Chcete rozšířit svou sbírku známek nebo se sbíráním známek teprve začínáte? Podívejte se na naše aukce známek! Na OneBid je přihazování neuvěřitelně snadné. Dražit staré poštovní známky můžete odkudkoli a online. Jak to uděláte? Zaregistrujte se na našem aukčním portálu – nezabere vám to mnoho času. Pak si najděte aukci, o kterou máte zájem, a přihlaste se do ní. Aukci sběratelských předmětů můžete sledovat online. Pokud si však v danou chvíli nemůžete vyhradit čas, zvolte si nastavení limitu – je to mimořádně pohodlné řešení. Nastavení limitu za vás provede vybrané aukce sběratelských známek a automaticky na ně přihazuje, samozřejmě dokud nepřekročíte nastavený rozpočet.

keyboard_arrow_up