Rozšířené vyhledávání Rozšířené vyhledávání
Barvy
Štítky BETA info
Tagy

Mladé umění - Internetové aukce Licitace online

Současní mladí umělci a jejich díla jsou stále častěji hostem v salonech velkých aukčních domů po celém Polsku. Nacházejí také stálé místo v soukromých sbírkách znalců umění. Mladé umění získává obrovskou popularitu a je vysoce ceněno vynikajícími odborníky na malířství a kritiky. Současní mladí umělci cvičí své malířské dovednosti především na základě abstraktních, surrealistických a modernistických malířských konceptů. Mladé umění je malířství inspirované i současnými náladami ve společnosti, současnou politickou a ekonomickou situací, takže v sobě často zahrnuje i aktivistická sdělení. Mladé umění, aukce obrazů čerstvě vystudovaných umělců, absolventů těch nejlepších uměleckých škol v Polsku i ve světě, je také šance pro jejich rozvoj, možnost jejich růstu a popularizaci talentů.

Třídit:
Zobrazit:
Cenové rozmezí: 1 - refresh
Čekejte...
Další kategorie
keyboard_arrow_right

Současné mladé umění – investiční aukce

Mladé umění vypráví soudobé dějiny, ukazuje dnešní svět, jeho reálie, především pomocí symbolů a asociací. Mladé umění je malířství zejména pro budoucí generace, které jednou budou z něho čerpat inspiraci a znalosti. Mladé umění je investice do obrazů, které nejen vzbuzují obdiv dnes a nutí vás se zamyslit, ale také v budoucnu budou hrát obrovskou vzdělávací roli, díky čemuž může jejich hodnota významně stoupnout. Obrazy současných, teprve začínajících umělců se mohou v budoucnu stát vzácnými uměleckými díly a jejich autoři se mohou stát světoznámí. Aukce obrazů současného mladého umění popularizují tvorbu neznámých umělců, pomáhají jim prezentovat širšímu obecenstvu nevšední talent a kreativitu. Mladé umění jsou aukce, které investují do rozvoje talentů, a proto jsou velmi oblíbené u významných a zkušených mecenášů umění.

Mladé umění – malířství mladých umělců

Současné mladé umění jsou aukce děl mimořádně talentovaných mladých umělců, jak polských, tak i zahraničních, kteří kreativně vyprávějí realitu, jež je obklopuje. Mladí absolventi uměleckých škol s neotřelým viděním přenášejí na plátno nebo papír nejen své vlastní příběhy, ale i svou rebelii, své názory, myšlenky a postoje ke společenským, politickým či náboženským otázkám. Mezi obrazy mladého umění se najdou i odkazy na minulost a inspirace díly nejvýznamnějších světových malířů a současné úpravy jejich klasických a již kultovních obrazů. Ačkoli je spojováno především s abstrakcí a silnou symbolikou, tak mezi aukcemi obrazů současného mladého umění naleznete mnoho krásných aktů nebo portrétů inspirovaných klasickým a dokonce starožitným stylem, na kterých mladí umělci procvičují své dovednosti a zlepšují své malířské dovednosti.

Mladé umění online – aukce na onebid.cz

Jsme internetová aukční síň, jež spolupracuje s těmi největšími galeriemi současného mladého umění v Polsku. Na onebid.cz se můžete na dálku účastnit aukcí současného mladého umění v reálném čase. Pohodlně a bez opouštění domova, odkudkoli na světě můžete průběžně sledovat dynamicky se měnící situaci na svých oblíbených aukcích. Mladé umění online je také příležitost k virtuální prohlídce výstav uznávaných galerií současného malířství, během nichž uvidíte ta nejlepší díla nadaných a mimořádně talentovaných mladých umělců. Nabízíme vám účast v řádně zabezpečených a poctivě vedených online aukcích. Současné mladé umění a online aukce jsou dokonalá kombinace – moderní, praktická a pohodlná, díky níž můžete získat neopakovatelná díla mladých talentovaných umělců z Polska i ze zahraničí, kteří zdokonalovali a rozvíjely své malířské dovednosti na těch nejlepších uměleckých univerzitách a dnes jsou často laureáty řady prestižních malířských soutěží.

keyboard_arrow_up