Rozšířené vyhledávání Rozšířené vyhledávání
Barvy
Štítky BETA info
Tagy
Umístění

Grafika a kresby - Internetové aukce Licitace online

Řemeslo, nebo umění – co dnes je grafika? Licitace grafických děl, popularita, které se těší, a vysoké ceny, kterých grafické práce dosahují, jasně naznačují, že se jedná o řemeslo, které lze s úspěchem nazvat uměním. Současné možnosti počítačové grafiky umožňují vytvářet vizuálně mimořádně atraktivní díla s vysokou uměleckou hodnotou. Navíc to nemusí být jen obrazy v modernistickém stylu, protože různé typy počítačových programů umožňují vytvářet obrazy pomocí efektu štětce. Díky tomu grafické obrazy mohou k nerozeznání podobné těm namalovaným tradičně. Mladí umělci, kteří jsou již ve fázi zdokonalování svých dovedností na akademiích výtvarného umění, se také učí malířství a grafickým kresbám, proto také stále více galerií umění vystavuje ve svých síních díla tohoto druhu.

Třídit:
Zobrazit:
Cenové rozmezí: 1 - refresh
Čekejte...
Další kategorie
keyboard_arrow_right

Překvapivé licitace – kresba a grafika

Nejednou jsme se na našem aukčním webu přesvědčili, jak překvapivý průběh může mít dražba. Grafika vystavená do aukce, vytvořená rukou mistra ve svém oboru, může být často replikou kultovního díla vytvořenou moderní metodou. Grafika věrně připomínající obraz malovaný barvou vede k tomu, že během přihazování mohou investoři vést urputnou bitvu. Stejně populární a zajímavé jsou aukce grafiky, během nichž si můžete pořídit úžasné skici krajin i zátiší, nebo jemně stínované akty a portréty věrné originálu. Současné kresby a grafiku draží nejen sběratelé soudobého umění. Vzhledem k tomu, že s použitím vhodných efektů se současná grafika věrně napodobuje klasické malířské techniky, často si ji vybírají i milovníci tradičního malířství jako zajímavý doplněk soukromé sbírky. Licitace, na kterých kraluje umělecká grafika, jsou skvělá místa, kde lze narazit na jedinečná umělecká díla, jež budou ozdobou interiéru jakéhokoli druhu.

Univerzální licitace – umělecká grafika pro každého

Grafika bude vypadat stejně dobře na stěnách interiéru domova i na stěnách nějaké provozovny služeb. Často zdobí interiéry restaurací, halách penzionů a hotelů. Aukce umělecké grafiky jsou proto dokonalá místa nejen pro soukromé osoby, ale i pro investory a podnikatele. Aukce umělecké grafiky vám poskytuje šanci zakoupit jedinečné umělecké dílo, které v budoucnu může výrazně získat na hodnotě. Takže je to také vynikající investice a šance znásobit kapitál, který do ní byl vložen. Vzhledem k neustále rostoucímu zájmu o díla umělců zabývajících se grafickým uměním jsou jejich díla vysoce ceněna na všech světových výstavách a oceňována nejvýznamnějšími znalci a kritiky současného i klasického umění, kteří vzdávají čest moderním technikám.

onebid.cz – internetové aukce a umělecká grafika

Náš internetový aukční web je místo, kde vládnou současná díla vynikajících polských a zahraničních grafických designérů. Naše licitace a umělecká grafika, která je na nich k dispozici, je množina sbírek těch největších uměleckých galerií v Polsku a na světě. Díky našemu webu se můžete na dálku v reálném čase účastnit dražeb grafiky. Bez ohledu na to, zda hledáte typicky uměleckou nebo aktivistickou grafiku, nebo grafiku symbolického charakteru – naše aukce grafik jsou místo, kde najdete jedinečná díla vynikajících současných umělců. Najdete zde neopakovatelné, vysoce hodnotné grafické práce polských i zahraničních umělců.

keyboard_arrow_up