Rozšířené vyhledávání Rozšířené vyhledávání
Barvy
Orientace
Velikost
Štítky BETA info
Tagy

Keramika a sklo - Internetové aukce Licitace online

Keramika a sklo na našich aukcích představují příležitost získat unikátní vázy, vzácné servisy talířů, polévkové mísy, porcelánové figurky, škatulky, lampy nebo jiná díla vyrobená v tuzemských i zahraničních manufakturách. Získejte jedinečné předměty vyrobené s neuvěřitelnou řemeslnou dovedností a přesností. Všechny sběratele, kteří hledají originální keramické výrobky, i investory zveme, aby se seznámili s naší nabídkou aukcí keramiky a skla.

Třídit:
Zobrazit:
Cenové rozmezí: 1 - refresh
Čekejte...
Další kategorie
keyboard_arrow_right

Keramika a sklo – internetové aukce OneBid

Keramika a umělecký porcelán jsou především různé druhy fajánsu, kameniny, porcelánu nebo hrnčířských výrobků. V případě keramických a porcelánových výrobků se obvykle jedná o ozdobné figurky sloužící k vyzdobení jakéhokoliv prostoru, dále zdobené talíře, škatulky a spoustu dalších. Dnes mají tyto předměty vysokou sběratelskou hodnotu, což z nich činí žádoucí objekt nejen pro zájemce, kteří takové sbírky mají nebo chtějí založit, ale také pro investory, kteří je považují za dobrou příležitost pro ziskovou alokaci kapitálu. Navzdory všemu jsou však nejčastěji vyhledávány mimořádně jedinečné exempláře s vysokou estetickou hodnotou. V případě výrobků ze skla se nejčastěji jedná o sběratelské předměty, např. bohatě zdobené kalichy, poháry nebo dokonce předměty užitého umění, které však nic neztrácejí ze své uměleckou hodnoty. Sklo je nadčasový materiál, který je také svědectvím o pomíjivé historii. Tyto objekty také v průběhu staletí získaly na hodnotě a dnes mohou být dobrou investicí. Díky OneBid můžete využít našich aukcí keramiky, porcelánu a výrobků ze skla odkudkoli na světě. Zkuste to hned! Ověřené aukce keramiky a skla na vás čekají na internetovém aukčním webu OneBid.

Keramika a sklo – široká nabídka, bohatý výběr

Naše nabídka keramiky a skla je velmi bohatá a pestrá. Na našich aukcích můžete získat mj. dekorativní figurky, jednotlivé části stolního náčiní, např. džbánek na mléko a cukřenku nebo celé soupravy, či jiné drobnosti z každodenního života. Nabízíme české i zahraniční výrobky. Chodzież, Ćmielów, Wałbrzych nebo Rosenthal jsou jen někteří z výrobců a Wendorf a Potacki jsou jen někteří z designérů. Kromě toho byla pro každou aukci skleněných nebo keramických výrobků připravena samostatná karta, v níž je popis a fotografie detailů, aby bylo možné posoudit stav porcelánu a keramiky. Navrhované aukce skla a keramiky dovolí získat jedinečné dekorativní předměty nebo ochránit kapitál. V případě jakýchkoliv dotazů nebo pochybností je náš tým připraven vám posloužit odbornou pomocí. Kontaktujte nás!

Onebid.cz – vaše internetové aukce

OneBid je moderní aukční platforma, která vám umožní účastnit se živých aukcí přes internet. Web funguje od roku 2014 a po celou dobu úspěšně umožňuje získat originální a netuctové předměty odkudkoli na světě. Naše nabídka zahrnuje nejen aukce keramiky a skla, ale také dražby obrazů (a to současných i starých), sbírek mincí, bankovek a vyznamenání, užitého umění, nechybějí ani aukce militarií, šperků či technických památek. Zájem vzbuzují také hodiny a hodinky, sochy, knihy a staré tisky. Kvalita služeb OneBid a funkčnost si ničím nezadají se zahraničními platformami tohoto typu, což naší společnosti zajišťuje pevné místo ve světové špičce.

Máte-li zájem o aukce skla, porcelánových nebo keramických výrobků, tak vřele doporučujeme využít naší nabídky. Zúčastněte se dražby, která probíhá v reálném čase. Vylicitujte předměty, které vás zajímají. Zaregistrujte se na webu a můžete se zapojit do aukcí. Přihlaste si odběr zpravodaje, budete průběžně informováni o naší nabídce.

keyboard_arrow_up