Rozšířené vyhledávání Rozšířené vyhledávání
Stavy mincí, medailí a bankovek
Zachovalost
Tagy

Akcie a dluhopisy - Internetové aukce Licitace online

Online aukce pro sběratele jsou jedinečnou příležitostí, jak rozšířit své vlastnictví historicky a finančně cenných papírů, jako jsou akcie a dluhopisy průmyslových a výrobních podniků a státních institucí. Patří mezi ně také ty ideální pro opravdové milovníky historie, kde můžete získat unikátní cenné papíry z velmi dávných dob, jako je například První polská pojistka Hasičské společnosti měst Varšavského knížectví z roku 1810. Jedná se o skutečnou lahůdku nevyčíslitelné historické hodnoty a velké materiální hodnoty. Akcie a dluhopisy dostupné v online aukcích se také vyznačují pohodlím a komfortem sběratelství – nemusíte opouštět svůj domov ani se vzdát dovolené, abyste se mohli zúčastnit aukce svých vysněných cenných papírů. Účastnit aukce se můžete na dálku, a to i v reálném čase. Dražit akcie a dluhopisy můžete odkudkoli na světě – stačí vám k tomu pouze přístup k internetu. V dnešní době jsou aukce řádně zabezpečeny, takže získáte záruku autentických sběratelských předmětů a bezpečnosti finančních transakcí.

Třídit:
Zobrazit:
Cenové rozmezí: 1 - refresh
Čekejte...
Další kategorie
keyboard_arrow_right

Historické akcie a dluhopisy – investice do budoucnosti

V našich online aukcích cenných papírů naleznete historické akcie a dluhopisy společností, jako je například Obchodní společnost Pivovar Trawniki v hodnotě 250 rublů z roku 1912, Akciová společnost ocelárny hraběte L. Broel-Platera v hodnotě 125 rublů z roku 1898. To je jen několik příkladů historických cenných papírů, které mají velkou hodnotu nejen pro sběratele. Všechny také časem získávají na finanční hodnotě, což z nich činí vynikající investici do budoucna. Akcie a dluhopisy z poválečné éry nebo hypoteční zástavní listy Úvěrové společnosti ve Varšavě jsou cenné papíry, které můžete zpeněžit i dnes, především jejich předaním soukromým sběratelům. Akcie a dluhopisy jsou také vynikajícím cenným papírem pro budoucnost vašich dětí nebo vnoučat – budou skvělou příležitostí k oslavě narození dítěte – a v průběhu jeho vstupu do dospělosti získají ještě větší hodnotu, čímž zajistí jeho budoucnost.

Akcie a dluhopisy – svědci lidských dějin

Aukce akcií a dluhopisů jsou skvělou příležitostí pro všechny sběratele cenných papírů, kteří je rádi sbírají především pro jejich historickou hodnotu. Na našich stránkách najdete akcie a dluhopisy z přelomu 19. a 20. století, ale i ty o něco současnější, které však již mají značnou sběratelskou a sentimentální hodnotu. Mezi ně bezesporu patří státní dluhopisy z roku 1898, kdy došlo k historické politické změně, kterou mnozí sběratelé prožili a dobře si ji pamatují. Bez ohledu na dobu, z níž pocházejí, jsou akcie a dluhopisy vždy svědky lidských dějin i hospodářských změn v dané zemi. Aukce cenných papírů jako takové mají pro všechny milovníky historie vždy velký emocionální náboj. Dražením akcií a dluhopisů v našich aukcích můžete hodně získat, a to nejen jako sběratelé. Můžete také najít neocenitelný hodnotný dárek pro někoho blízkého, kdo je milovníkem historických artefaktů.

onebid.cz - cenné papíry a dluhopisy

Aukční služba onebid.cz vám dává možnost přihazovat pouze na skutečné cenné papíry ze spolehlivých zdrojů. Za léta zkušeností jsme navázali plodné kontakty s důvěryhodnými finančními institucemi, aukčními domy a starožitníky, kteří nabízejí pouze pravé akcie a dluhopisy velkých soukromých společností a státních institucí. Akcie na onebid.pl jsou zárukou bezpečného přihazování a prověřené investice do budoucna.

Historické akcie a dluhopisy mohou být vynikající investicí, zejména proto, že na OneBid máte možnost přihazovat pouze na skutečné cenné papíry ze spolehlivých zdrojů. Naše aukce vám nabízejí možnost rozšířit svůj majetek o cenné papíry průmyslových, výrobních a státních institucí. Nabídka mnoha aukčních síní je pro vás otevřená!

Historické akcie a dluhopisy na dosah ruky

Díky naší dlouholeté spolupráci s aukčními domy, finančními institucemi a obchodníky se starožitnostmi jsme pro vás připravili nabídku aukcí, které si nemůžete nechat ujít. Rádi bychom upozornili, že některé z nich se vyznačují opravdu přijatelnou cenovou vstupní hranicí, díky níž se můžete rozhodnout investovat i s nízkým rozpočtem. Mimořádně důležitou výhodou dražby na našich webových stránkách je, že máte akční aukce na dosah ruky. Můžete se jich účastnit na dálku, odkudkoli na světě.

Nabízíme dražby dluhopisů, které se vyznačují dokonalým stavem zachování. Zaslouží si pozornost sběratelů i lidí, kteří chtějí zajistit budoucnost svých potomků. Aukce nabízené na našich webových stránkách můžete využít, i když nejste odborníkem na umění a historii!

keyboard_arrow_up