Rozšířené vyhledávání Rozšířené vyhledávání
Barvy
Orientace
Velikost
Štítky BETA info
Tagy

Domovní dekorace - Internetové aukce Licitace online

Pokud hledáte jedinečné dekorace pro váš domov nebo byt, pak jsou internetové aukce ideální místo, kde máte jedinečnou šanci získat jedinečné předměty na vybavení interiéru, které nebude mít nikdo jiný. Aukce vybavení domácnosti a dekorací interiéru jsou velmi oblíbené nejen mezi sběrateli a milovníky umění, ale také mezi individualisty, kteří chtějí kolem sebe vytvořit prostor podle sebe, podle svého stylu, preferencí a vkusu. Představují také vynikající příležitost získat originální a jedinečné dekorace pro bytové architekty, kteří by chtěli překvapit své klienty stylingovými projekty místností bohatými na neobvyklé a těžko dostupné detaily. Mezi domácím vybavením a dekoracemi interiérů můžete na internetových aukcích najít skutečné drahokamy vysoké sběratelské hodnoty, jako je třeba košile Arkadius z kultovní kolekce známého návrháře „Arkadius is Dead! Long Live P – iFasion“. Bez ohledu na styl, kterému dáváte přednost, se můžete stát majitelem moderních i starožitných dekorací pro dům, navržené v jakémkoli stylu, pro různé účely a zhotovené z nejrůznějších materiálů.

Třídit:
Zobrazit:
Cenové rozmezí: 1 - refresh
Čekejte...
Další kategorie
keyboard_arrow_right

Autorské návrhy domácích potřeb a dekorací

Dekorace i domácí potřeby mohou být nejen užitečné, ale mohou být i sběratelskými uměleckými předměty. Návrhy dokonale zachované kávové soupravy ze 60. let minulého století se stávají unikátem sháněným mnoha sběrateli nejen porcelánu, ale i předmětů každodenní potřeby z dané doby. Stejně velké oblibě se na internetových aukcích těší autorské návrhy dekorací interiéru mladých současných umělců. Malé sochy nebo ozdoby v modernistickém stylu, jako jsou svícny, uchvacují jednoduchostí formy a zapadají do minimalistických trendů. Také světové módní domy a návrháři vystavují na internetových aukcích své autorské návrhy jedinečných, sběratelských exemplářů domácích potřeb, jako jsou stojánky na ubrousky, nákupní tašky nebo prostě sběratelské sady oblečení a obuvi, které nejsou v trvalém prodeji. Dekorace pro dům a byt dostupné na internetových aukcích mohou mít také vysokou historickou hodnotu – v nabídce našeho aukčního webu najdete například aukce historických předmětů z venkovských hospodářství, jako jsou originální třmeny z devatenáctého století z neznámých dílen v Polsku.

onebid.cz – univerzální internetové aukce

Web onebid.cz je místo, kde najdete internetové aukce všeho druhu, včetně aukcí dekorací a předmětů pro domácnost, včetně předmětů každodenního použití. Bez ohledu na to, zda jste sběratelem vybraných předmětů, např. domácích potřeb, nebo nadšeným obdivovatelem neobvyklých dekorací interiéru – na našich aukcích máte jedinečnou šanci získat unikátní design aspirující na to stát se dílem užitého umění. Spolupracujeme s největšími českými a světovými aukčními domy, díky kterým můžete denně licitovat předměty, které jsou výsledkem tvrdé práce těch nejlepších a nejtalentovanějších tvůrců a designérů. Takové dekorace nebo dokonce originální sady oblečení a obuvi nebude mít kromě vás nikdo jiný. Najdete zde také starožitné a sběratelské dekorace, historické předměty každodenní potřeby včetně starožitného nábytku a kuchyňských potřeb. Zaručujeme vám bezpečnost transakcí s prověřenými účastníky internetových aukcí a pohodlné online přihazování – dostupné ze všech koutů světa.

keyboard_arrow_up