Rozšířené vyhledávání Rozšířené vyhledávání
Stavy mincí, medailí a bankovek
Zachovalost
Tagy

Plakety - Internetové aukce Licitace online

OneBid je místo stvořené pro sběratele hodnotných předmětů. Zde najdete plakety, tedy ozdobné destičky, které jsou určeny k výzdobě různých předmětů. Ačkoli je to prvek vytvořený k dekoraci jiných předmětů, je také ozdobou sám o sobě. Předmětů tohoto druhu jsou vyrobeny mimo jiné z kovu a keramiky. Plakety mohou být zdobeny reliéfním nebo malířským ornamentem. Sbíráte-li díla tohoto typu, podívejte se na naše aukce s plaketami. Najdete mezi nimi skutečné skvosty, které obohatí vaši sbírku. S námi můžete také začít plakety sbírat.

Třídit:
Zobrazit:
Cenové rozmezí: 1 - refresh

Plakety – proč stojí za to je dražit?

Sbírání předmětů je na jednu stranu zajímavý koníček a na druhou stranu to je způsob, jak bezpečně investovat kapitál. Když měna ztrácí na hodnotě, vyplatí se zajímat o umělecká díla. Ta je totiž možné v budoucnu prodat dráž. Předměty, o které stojí za to se zajímat, jsou plakety. Tyto ozdobné destičky jsou mimořádně hodnotné – dosahují závratných cen, což je vidět na našich archivních aukcích. Koncová cena je často mnohem vyšší než vyvolávací cena, což dokazuje velký zájem o předměty. Sbírání cenných plaket je samozřejmě nejen způsob, jak vydělat, ale také koníček, který dovoluje mít radost z výjimečných předmětů.

Jaké plakety lze nalézt na aukcích?

Plakety jsou velmi rozmanité předměty. Vyskytují se v mnoha tvarech – nejčastěji jsou obdélníkové, ale spousta je také oválných. Pocházejí z různých dob, například z přelomu 19. a 20. století. Na aukcích plaket však najdete i starší exempláře. Plakety mohou mimo jiné zobrazovat i postavy nebo zvířata. Často je na nich napsán nějaký text.

Jak licitovat plakety na OneBid?

Licitování plaket na aukcích OneBid není nic složitého. Nejprve se zaregistrujte na našem portálu – díky tomu získáte přístup ke všem funkcím. Pak si vyhledejte aukce plaket, které vás zajímají. Díky vyhledávači to dokážete snadno. Pokud se chcete zúčastnit některé z aukcí plaket, přihlaste se do ní. Aukce se můžete zúčastnit odkudkoliv, proto je přihazování na OneBid tak pohodlné. Může však nastat situace, kdy nebudete schopni průběžně aukci sledovat. To pro nás není žádný problém. Připravili jsme funkci zadání limitu. Díky ní můžete určit, do jaké částky může přihazování vaším jménem pokračovat automaticky. Nemusíte tedy vždy průběžně sledovat dražbu. Nebojte se – limit nijak nezvyšuje cenu před začátkem aukce

Nejen plakety! Objevte na OneBid další předměty

Na OneBid jsme se postarali o rozmanitost aukcí, a proto si pro sebe něco najde každý sběratel. Kromě plaket jsou k dispozici lampy, svícny a další předměty sloužící k dekoraci interiérů. Osloví lidi, kteří oceňují netuctová zařízení domova a právě něčeho takového chtějí dosáhnout u sebe doma. Svícny se dokonale uplatní v interiéru vyzdobeném ve vintage stylu. Na OneBid nemůže chybět ani nabídka pro ty, kteří chtějí začít sbírat, ale záleží jim na nízkém vstupním prahu. V současné době dosahují nepříliš vysokých částek plakáty a je dosti velká šance, že v budoucnu bude po nich větší poptávka. Jsou tedy skvělým řešením pro zájemce, kteří chtějí investovat malé částky nebo se prostě zajímají o kino a chtějí to zdůraznit v zařízení domova. Na OneBid se nacházejí také předměty pro zkušené sběratele, jako jsou například obrazy. Jedná se o díla, která dosahují závratných částek a jejich hodnota bude i nadále růst. Najdete zde také aukce mincí a knih. A můžete se podívat také na módní prvky garderoby – o ty je také velký zájem.

Použijte aukční portál OneBid!

Jste začínající sběratel, anebo možná už máte obrovskou sbírku uměleckých děl, kterou chcete ještě více rozšířit? Bez ohledu na vaše zkušenosti se sbíráním cenných předmětů, použijte OneBid. Proč se to vyplatí? Především jsme vytvořili aukční portál, který je velmi intuitivní. Snadno na něm najdete předměty, které vás zajímají. Sbíráte díla konkrétního umělce? S námi je to jednodušší. Podívejte se na kartu s umělci a uvidíte, zda jsou k dispozici aukce s jeho díly. Nejsou-li, nic není ztraceno. Přidejte si umělce do svých oblíbených a čekejte na oznámení, které obdržíte, jakmile se na našem portálu objeví aukce s díly onoho autora. Můžete také použít pohodlný vyhledávač, do kterého můžete zadat libovolné heslo, například jméno nebo tématiku díla. Díky tomu snadno a rychle najdete díla, která vás zajímají. Hledáte-li konkrétní předměty, například plakáty, podívejte se na námi připravené kategorie. Podívejte se na dostupné předměty, zúčastněte se aukce a radujte se z obohacené sbírky hodnotných děl.

keyboard_arrow_up