Rozšířené vyhledávání Rozšířené vyhledávání
Zobrazit
Doporučujeme

33 nejzajímavějších položek

Zobrazit

Aukce polských obrazů

Sopocki Dom Aukcyjny

Doporučujeme

1511 nejzajímavějších položek

Zobrazit
Doporučujeme

242 nejzajímavějších položek

Zobrazit
Doporučujeme

36 nejzajímavějších položek

keyboard_arrow_up

Dražte na OneBid a rozšiřte svou sbírku

Nyní už nemusíte vycházet z domova, abyste se mohli zúčastnit online aukcí obrazů, úžasných plakátů a cenných knih. Stačí se jen zaregistrovat na stránce OneBid! Naše aukční platforma funguje od roku 2014. Umožňujeme vám účastnit se online aukcí obrazů, uměleckých řemesel nebo numismatiky. Zaregistrujte se, přihlaste se do konkrétní online aukce a začněte své sběratelské dobrodružství. Máte již rozsáhlou sbírku? Najdete zde předměty, které je doplní!

S OneBid můžete dražit odkudkoli!

Jsme aukční portál, který jde s dobou. Umožňujeme vám sledovat aukce v reálném čase a účastnit se jich online odkudkoli. Pokud se však z nějakého důvodu nemůžete zúčastnit akce, která vás zajímá, stačí si nastavit kvótní limit. Během dražby tak bude položka automaticky přihazována vaším jménem. Není to pohodlné?

Snadné vyhledávání zajímavých položek!

Vytvořili jsme aukční portál, jehož používání je velmi intuitivní. Sbíráte díla pouze jednoho umělce? Podívejte se na záložku věnovanou umělcům. Najděte si umělce a přidejte si ho do oblíbených. Pokud se jeho dílo objeví v online aukci, budete o tom informováni. Můžete také využít vyhledávač, do kterého zadáte předmět děl, o která máte zájem, a okamžitě obdržíte výsledky. Připravili jsme pro vás také záložku archiv. Můžete se do ní podívat, pokud chcete zjistit, jak se ceny dosud vyvíjely. Položky jsme seskupili do kategorií – můžete se tak ihned podívat na online aukce uměleckých děl, mincí nebo knih. Podívejte se také na ještě podrobnější kategorie. Najdete zde mimo jiné současné obrazy, grafiky, sochy, lampy nebo fotografie. Nabídka online aukcí uměleckých děl, mincí a knih je tak pestrá, že si v ní každý sběratel najde to své.

Vyberte si z řady cenných předmětů

Dbali jsme na to, aby online aukce obrazů nebo jiných uměleckých děl byly rozmanité. Jsou určeny jak zkušeným sběratelům, tak těm, kteří teprve začínají budovat vlastní sbírky uměleckých děl, knih nebo mincí. Nechybí ani položky, které díky své ceně poskytují nízký vstupní práh. Prohlédněte si nabídku plakátů – poskytnou vám skvělou dekoraci, ale nejen to. Díky nepřemrštěným cenám můžete investovat i s nízkým rozpočtem. Existuje velká šance, že hodnota plakátů v budoucnu výrazně vzroste.

Nechybí ani drahé předměty určené pro znalce umění, kteří se sběratelství věnují již mnoho let. Na internetových aukcích umění najdete výjimečné obrazy – v nabídce jsou obrazy současné i staré. Na online aukcích umění najdete také sochy.

Podívejte se na OneBid a zúčastněte se online aukcí. Rozšiřte své sbírky obrazů, knih nebo mincí.