Rozšířené vyhledávání Rozšířené vyhledávání
Tagy

Pohlednice - Internetové aukce Licitace online

Aukce starých pohlednic je skvělá příležitost k rozšíření vlastní sbírky o výjimečné exempláře pocházející mimo jiné z první poloviny dvacátého století, ale nejen. Naše aukce věnujeme všem milovníkům grafologie a filokartie (deltiologie), ale i investorům a sběratelům unikátních předmětů. Vystavené pohlednice patří do unikátních sbírek naší aukční síně. Portál OneBid obsahuje velký výběr aukcí pohlednic. Můžete se k nám hned teď připojit a začít licitovat. Seznamte se s našimi zajímavými aukcemi pohlednic.

Třídit:
Zobrazit:
Cenové rozmezí: 1 - refresh
Čekejte...
Další kategorie
keyboard_arrow_right

Aukce pohlednic – nejen pro ostřílené sběratele

Staré pohlednice nejsou jen předmětem touhy zkušených sběratelů, kteří tak chtějí rozšířit své bohaté sbírky o další unikátní exempláře. Aukce pohlednic jsou určeny také začínajícím nadšencům, kteří se sběratelstvím předmětu teprve začínají. Naše aukce pohlednic jsou také vhodné pro ty, kteří chtějí chránit svůj kapitál a zařídit si stabilní dlouhodobou investici. Pohlednice jsou poměrně malé a dokonce i velká sbírka pohlednic zabírá málo místa ve srovnání se starožitným nábytkem nebo uměleckými díly. Díky tomu si můžete dovolit takovou sbírku vytvořit, aniž byste museli mít velké prostory. Naše aukce pohlednic jsou určeny i těm, kteří se chtějí vydat na sentimentální cestu do minulosti. Mnoho z nabízených pohlednic má historickou hodnotu, protože pocházejí například z období války. Možnost zúčastnit se aukcí přes internet znamená, že se našich aukcí můžete zúčastnit odkudkoli na světě. Pokud jste začínající sběratelé, náš tým vás rád seznámí s licitační procedurou. Kontaktujte nás! Ověřené aukce pohlednic na vás čekají na aukční platformě OneBid.

Pohlednice – internetové aukce na Onebid

Zájem o staré pohlednice neustále roste, proto jsme se rozhodli na naší aukční platformě zavést aukce pohlednic. Vyvolávací ceny pohlednic jsou velmi rozmanité, stejně jako celá nabídka aukcí pohlednic na webu OneBid. Naše nabídka zahrnuje například ručně kreslené pohlednice ze zajateckých táborů z první světové války, pohledy ze zahraničních měst a heraldické znaky. Uvádíme jak jednotlivé pohlednice, tak i celé sady. Každá naše aukce pohlednic má samostatnou kartu, kde jsou kromě popisu také celkové fotografie a jednotlivé detaily. To vše proto, abyste si mohli pro dražbu zcela vědomě vybrat pohlednici. Sběratelské pohlednice jsou opravdu velmi dobrou alternativní ochranou kapitálu. V případě jakýchkoliv dotazů nebo pochybností nás kontaktujte! Náš tým je vám k dispozici a rád poradí. Přesvědčte se!

Onebid – vaše internetové aukce pohlednic

OneBid je moderní aukční platforma, která od roku 2014 umožňuje uživatelům účastnit se živě přes internet aukcí aukcí nejen pohlednic, ale i mnoha dalších položek. Jedná se mj. o umělecká díla, např. sochy, staré a současné obrazy, militaria, keramiku a sklo, ale i knihy a staré tisky. Kvalita našich služeb a funkčnost naší platformy nijak nezaostává za ostatními zahraničními weby tohoto druhu, což OneBid řadí do světové špičky!

Zajímáte-li se o pohlednice – ať už kvůli jejich hodnotám sentimentálním, investičním, sběratelským nebo všem současně – tak opravdu doporučujeme využít aukční portál Onebid. S námi se zúčastníte licitace v reálném čase a možná se stanete vlastníkem unikátního předmětu. Zaregistrujte se na webu a zúčastněte se dražby. K účasti na našich aukcích pohlednic zveme nejen milovníky deltiologie. Přihlaste si odběr zpravodaje, budete průběžně informováni o nabídce aukcí pohlednic.

keyboard_arrow_up