Rozšířené vyhledávání Rozšířené vyhledávání
Tagy

Mapy - Internetové aukce Licitace online

Sbírání historických map je elitní koníček. Výjimečné exempláře však mohou být nejen vynikající investicí, ale také efektní dekorací nebo darem. Seznamte se s bohatou sbírku map. Aukce map představují výjimečnou příležitost zařadit se do skupiny sběratelů nebo investorů. Na aukční platformě OneBid najdete aukce map dokonce i ze šestnáctého století, stojí za to jimi obohatit své stávající sbírky nebo vytvořit sbírku novou. Připojte se k nám už dnes a začněte přihazovat. Seznamte se s našimi aukcemi map.

Třídit:
Zobrazit:
Cenové rozmezí: 1 - refresh
Čekejte...
Další kategorie
keyboard_arrow_right

Staré mapy – dobrá investice

Staré mapy a aukce, které se jich týkají, vyhledávají nejen nároční sběratelé, kteří se tématem zabývají již řadu let, ale i investoři. Zejména zájem investorů by neměl být překvapivý, jelikož v dnešní době není mnoho stabilních instrumentů, které poskytují dobrou ochranu kapitálu. Právě proto investoři stále častěji hledají alternativní řešení. Jedním z nich jsou právě aukce map. Velkou výhodou map jsou jejich relativně malé rozměry nebo dokonce i v případě větších exemplářů jejich snadné uchovávání. Staré mapy také shánějí ti, pro které mohou mít hodnotu skutečně sentimentální. Sběratelské mapy mohou být také krásnou ozdobou jakéhokoli prostoru. Vyplatí se využít aukce map dostupné na webu OneBid. Navíc díky možnosti zúčastnit se jakékoliv aukce přes internet mohou naše nabídky oslovit široký okruh zájemců. Pokud se sběratelstvím jedinečných předmětů teprve začínáte, náš tým vám ochotně přiblíží proceduru licitování. Kontaktujte nás už dnes. Ověřené aukce map na vás čekají na aukční platformě OneBid.

​Aukce map – široká nabídka OneBid

Aukce map nabízené na OneBid obsahují bohatý výběr exemplářů. Pro naše klienty jsme připravili mapy mj. ze sedmnáctého, osmnáctého, devatenáctého a dvacátého století. Je to např. mapa Uherského království ze 17. století v zaskleném dřevěném rámu nebo litografická mapa Vídně ze druhé poloviny 19. století. Kromě toho jsme vynaložili veškeré úsilí, aby každý účastník aukce map mohl učinit vědomé rozhodnutí a pro každý exemplář jsme vytvořili samostatnou kartu. Na podstránce se nachází popis, podrobné fotografie a ve většině případů byl také zjištěn aktuální stav map. Naše aukce může úspěšně využít zkušený sběratel, stejně jako člověk, který prostě hledá krásnou dekoraci pro jakoukoliv místnost. V případě jakýchkoliv dotazů nebo pochybností je vám k dispozici náš tým. Kontaktujte nás a my vám rádi odborně poradíme. Určitě se na to podívejte!

Onebid – vaše internetové aukce map

OneBid je moderní aukční platforma, která od roku 2014 úspěšně působí v oboru. Naším cílem je umožňovat účast přes internet živě v aukcích nejen map, ale i mnoha dalších unikátních předmětů. Naše webové stránky nabízejí také unikátní exempláře z oborů, jako je současné malířství, sochařství nebo fotografie. Značné oblibě se těší také předměty z kategorií domovní dekorace a militaria. Doporučujeme také aukce šperků, knih a starých tisků nebo mincí. Navíc náš internetový aukční portál OneBid zaujímá pevné místo ve světové špičce z hlediska kvality a funkčnosti a nijak nezaostává za ostatními zahraničními platformami tohoto druhu.

Historické mapy jsou opravdová rarita. Pokud je vaším cílem na aukcích map vydražit jedinečné exempláře, tak opravdu vyzkoušejte aukční web OneBid. S námi se zúčastníte online aukce v reálném čase a získáte předmět, po kterém toužíte. Přihlaste se k odběru zpravodaje, abyste nepropásli žádné novinky. Zaregistrujte se na webu a zúčastněte se dražby. Nakupujte nepřetržitě na online aukcích map. Ještě dnes získejte unikátní předměty ze sbírky našeho aukčního domu.

keyboard_arrow_up