Rozšířené vyhledávání Rozšířené vyhledávání
Stavy mincí, medailí a bankovek
Zachovalost
Grading
Tagy

Medaile - Internetové aukce Licitace online

Na internetových aukcích velmi oblíbené medaile představují příležitost získat všechny druhy vyznamenání pro všechny milovníky a sběratele. Na našich aukcích najdete historické i příležitostné medaile připomínající různé historické události, významné okamžiky v dobách hospodářských a společenských změn. Pamětní medaile se často vyskytují v unikátních vzácných exemplářích, které jsou skutečným svatým grálem pro všechny sběratele a milovníky historie. Vyprávějí dějiny společnosti a národů, jsou svědky lidských příběhů nejen českých, ale i cizích. V nabídce našeho aukčního webu najdete rakouské, německé, sovětské a dokonce i íránské medaile nesmírné historické hodnoty vydávané při různých příležitostech nebo u příležitosti státních svátků. Licitování medailí je jedinečná příležitost k rozšíření sbírky každého sběratele a milovníka historie.

Třídit:
Zobrazit:
Cenové rozmezí: 1 - refresh
Čekejte...
Další kategorie
keyboard_arrow_right

České pamětní medaile

Do aukce medailí tak mohou být zařazeny předměty připomínající bližší a vzdálenější události v dějinách země, ale i ty sportovního charakteru. Sentimentální hodnota je zde velmi důležitá, a to bez ohledu na druh události, kterou medaile připomíná – sběratelská aukce je vždy bezprecedentní událostí, během níž probíhá skutečně vzrušující soupeření.

Licitace medaile připomínající známé osobnosti

Medaile mohou také připomínat osoby – význačné a významné osobnosti – zde může být dobrým příkladem třeba aukce svatební medaile Františka Josefa. Nebo mohou být medaile věnovány rozličným událostem, jako jsou střelecké soutěže, které se pravidelně konaly v devatenáctém století. Z medailí připomínajících především osobnosti je také velký zájem např. o aukce medaile s podobiznou Tomáše Garrigue Masaryka, ale také o aukce s medailemi světových historických i současných osobností.

Internetové aukce umožňují získat unikátní exempláře medailí připomínající osobnosti z celého světa, jejichž činnost byla důležitá nejen globálně, ale i lokálně, s mnohem menším rozsahem. Bez ohledu na osobnost, které je medaile věnována, má dražba pro dražitele vždy velkou hodnotu, protože je obvykle spojena s jeho osobními sympatiemi.

Licitace medaile na onebid.cz – vaše jedinečná šance na jedinečnou památku

Bez ohledu na to, zda máte zájem o minci, medailónek nebo medaili – licitace na našem aukčním webu je jedinečnou šancí získat vytouženou památku pro sebe nebo blízké. Spolupracujeme pouze s osvědčenými institucemi, takže máte záruku, že je vydražená medaile původní, cenná a hodnotná. Licitace medailí na našich webových stránkách znamená také pohodlí a komfort – aniž byste opouštěli svůj domov, můžete se zúčastnit těch nejzajímavějších aukcí. OneBid vám také dává možnost vydražit světové medaile a vyznamenání, které nejsou běžně k dispozici v českých aukčních domech, takže můžete rozšířit svou sbírku o mimořádně cenné a neobvyklé exempláře, které budou také vaší vynikající investicí.

keyboard_arrow_up