Rozšířené vyhledávání Rozšířené vyhledávání
Stavy mincí, medailí a bankovek
Zachovalost
Grading
Tagy

Mince - Internetové aukce Licitace online

Cenné nebo pamětní mince aukce, kterých se účastní sběratelé z celého světa, představují jedinečnou příležitost získat jedinečné exempláře mincí jakéhokoliv druhu. Na našich webových stránkách najde každý sběratel aukce unikátních mincí, kterými rozšíří svou sbírku o vytoužené exempláře. Aukce mincí se již celá léta těší značné oblibě, a to především pro svou historickou hodnotu, ale i hodnotu materiální. Mezi sběrateli najdete historiky, archeology, ale i bankéře či finančníky, nebo prostě milovníky a nadšence, pro které je sběratelství především koníčkem. Licitace mincí jsou také skvělou příležitostí, jak získat netradiční dárek pro milovaného člověka nebo hodnotný dárek, který je investicí do budoucnosti mladých členů rodiny.

Třídit:
Zobrazit:
Cenové rozmezí: 1 - refresh
Čekejte...
Další kategorie
keyboard_arrow_right

Aukce starých mincí pro opravdové milovníky historie

Dražby starých mincí jsou mezi sběrateli bezesporu velmi oblíbené. Na našich webových stránkách najdete licitace mincí dokonce i ze středověku, nebo z dob počátků existence peněz jako platebního prostředku. Aukce starých mincí se může ukázat jako jediná a neopakovatelná šance, jak doplnit svou sbírku o unikátní exempláře nejranějších mincí, které jsou takřka archeologickým objevem. Neocenitelná historická hodnota těchto artefaktů znamená, že v průběhu času výrazně získávají na své materiální hodnotě. Staré mince můžete vlastnit a ne je jen vidět v muzeu. Aukce vám umožní přístup ke starým mincím z celého světa, nejen k těm tuzemským. Najdete na nich denáry, mince litevské, rakouské, ruské, německé, od počátků formování evropských států. Aukce mincí, jako jsou groše a půlgroše z doby polského krále Zikmunda I. Starého, nebo francouzské mince z doby Jindřicha IV., jsou jen některé příklady dražeb historických mincí.

Pamětní mince

Na našich aukcích mincí můžete také licitovat pamětní mince vydané Českou národní bankou k připomenutí významných historických událostí a výročí. Aukce pamětních mincí je pro milovníky historie skvělé místo. Aukce pamětních mincí jsou velmi oblíbené, a to především díky pamětní hodnotě předmětů, které se vyskytují na dražbách, avšak postupně získávají i materiální hodnotu. Proto mohou představovat skvělou příležitost pro investory, kteří chtějí rozmnožit svůj kapitál. Na našem webu máte přístup k aukcím různých sběratelských domů po celém světě, takže můžete licitovat na pamětní mince z jiných zemí, připomínající nejen české historické události. Díky internacionalizaci poskytují aukce mincí vynikající příležitost pro výměnu pamětních mincí i zkušeností sběratelů z celého světa.

onebid.cz – pamětní a historické mince, online aukce

Internetový aukční web onebid.cz vám nabízí neomezený přístup ke zdrojům světových aukčních domů. U nás probíhají aukce mincí profesionálně, bezpečně a především pohodlně. Online licitace mincí, kterých se můžete zúčastnit, aniž byste opouštěli svůj domov, na dovolené, prostě odkudkoli na světě, je skutečný komfort, díky němuž vám neuniknou nejzajímavější příležitosti, jedinečné exempláře či sbírky ani neopakovatelná aukce starých mincí. Spolupracujeme nejen s českými aukčními domy, ale také se světovými institucemi, jako je Coins.ee, takže se můžete účastnit výměny sběratelských exemplářů na aukcích mincí z celého světa a z jakéhokoliv historického období.

keyboard_arrow_up