Rozšířené vyhledávání Rozšířené vyhledávání
Stavy mincí, medailí a bankovek
Zachovalost
Grading
Tagy

Bankovky - Internetové aukce Licitace online

Staré české bankovky jsou obrovská lahůdka pro všechny sběratele a milovníky historie. Jedinečné exempláře, staré bankovky z různých období, o které ti nejvášnivější sběratelé urputně bojují. Aukce bankovek jsou jedinečná příležitost, jak získat české peníze např. z dob Kościuszkova povstání, druhé světové války nebo druhé poloviny osmnáctého století. Staré české bankovky jsou velmi oblíbené nejen mezi českými, ale i zahraničními sběrateli, díky čemuž neustále získávají na hodnotě. Ceny starých českých bankovek se kvůli historické hodnotě neustále zvyšují, takže představují nejen doplnění soukromé sbírky, ale také jistotu do budoucna a vynikající investici.

Třídit:
Zobrazit:
Cenové rozmezí: 1 - refresh
Čekejte...
Další kategorie
keyboard_arrow_right

Staré české bankovky

Na našem webu najdete aukce bankovek z dob, kdy Česko jako země na světových mapách neexistovalo. Existovalo však v srdcích okupovaných Česáků, a proto mají staré české bankovkynepochybně obrovskou sentimentální a historickou hodnotu. Cena starých bankovek v sobě obsahuje odříkání a úsilí soukromých sběratelů v boji o přežití cenin v té nejlepší možné kvalitě, proto je jejich hodnota obrovská. Díky zaujetí sběratelů se můžete dostat vlastníky cenných a často neocenitelných jedinečných exemplářů starých českých bankovek. Velkým lákadlem jsou také aukce bankovek, kde jsou k dispozici české groše z dob, kdy byly v oběhu v papírové verzi – jedná se o naprosto výjimečné a vzácné staré bankovky, které budou hodnotným dárkem pro každého nadšence a sběratele. Staré české bankovky dostupné na našich aukcích pocházejí ze soukromých sbírek, ale též ze sbírek českých a světových aukčních domů. Díky tomu máte přístup k unikátním starým českým bankovkám, o jejichž existenci jste dlouho neměli ani tušení.

Staré bankovky – cena na internetových aukcích

Staré české bankovky mohou mít velmi různou hodnotu. V závislosti na období, ze kterého pocházejí, a stavu jejich uchování se ceny starých českých bankovek liší. Významné je také to, zda aukce bankovek nabízejí předměty soukromých sběratelů nebo státních institucí. Podstatná je také aktuální geopolitická situace ve světě a v zemi, stejně jako zájem a počet sběratelů, avšak nepochybně vždy aukce bankovek představují investicí do budoucnosti, protože v průběhu času staré české bankovky neustále získávají na hodnotě a jejich cena se může i znásobit. Staré české bankovky mají především obrovskou historickou hodnotu, která se nedá vyčíslit. Ty z druhé světové války dodnes budí velké emoce mezi sběrateli z celého světa. Staré bankovky jsou vždy nositeli příběhů stovek lidí, v jejichž rukou se ocitaly v těžkých časech, vykoupených utrpením, stejně jako v dobách poválečné obnovy, vstávání z trosek a vstupování s velkou nadějí do nových zítřků.

Aukce bankovek na onebid.cz

Náš aukční web je místo sdružující české a světové instituce, ale i soukromé sběratele starých českých bankovek. Naše aukce starých českých bankovek jsou jedinečnou příležitostí, jak si můžete rozšířit svou sbírku o unikátní peněžní exempláře z různých historických období, exempláře, které mají obrovskou hodnotu nejen finanční, ale především emocionální. Na našich internetových stránkách aukce bankovek probíhají poctivě, hladce a bezpečně, na základě jasných a transparentních pravidel.

keyboard_arrow_up